Kategorie

Naturalne hybrydy

Jak zrobić hybrydy, by wyglądały naturalnie?

W nowym sezonie obowiązują trzy najmodniejsze kolory hybryd: cielisty, burgundowy oraz grafitowy. Zobacz, na jaki kształt warto się zdecydować, by jednocześnie Twoje paznokcie wyglądały naturalnie i byś mogła cieszyć się nimi przez dłuższy czas.

Modne hybrydy w kolorze grafitowym

Krótko ścięte, opiłowane w delikatne półłuki i najlepiej zestawione z minimalistyczną biżuterią – takie paznokcie są najchętniej noszone przez it girls. Na co dzień są bardzo praktyczne, a ich długość nie grozi natychmiastowym złamaniem (na pewno choć raz w życiu zdarzył Ci się podobny przypadek i musiałaś pędzić na ratunek do kosmetyczki). Kolor grafitowy to nowy hit nadchodzącego sezonu. Jeśli zastanawiasz się więc, na jaki odcień zdecydować się przy najbliższej wizycie u manicurzystki, koniecznie powinnaś wybrać hybrydy w szarościach. Mała podpowiedź: odcień lekko wpadający w błękit jest najbardziej pożądany.

Lakiery do paznokci i pierścionki w podobnym stylu:

Paznokcie w odcieniach burgundu

A jeśli masz ochotę na dłuższą wersję powyższego manicure, zainspiruj się paznokciami blogerki JD Fashion Freak, która postanowiła pobawić się odcieniami czerwieni i wypróbować jej różne wersje. Takie hybrydy mogłyby wyglądać sztucznie, gdyby przejście pomiędzy kolorami było zbyt kontrastujące. Blogerka postanowiła jednak stopniowo tonować kolor, dzięki czemu uzyskała naturalny, lecz oryginalny efekt. Spójrz sama:

Czerwone lakiery do paznokci i srebrne pierścionki:

Manicure hybrydowy w kolorze nude

Cieliste migdałki to najczęstszy odcień paznokci hybrydowych, na jaki zwykle się decydujemy. Nic dziwnego, bo pasują zarówno do eleganckich stylizacji, jak i na co dzień. Zwykle też bywają kontrowersyjne. Niektóre z nas uważają je za najpiękniejszy i najbardziej kobiecy kształt paznokcia. Z kolei inna grupa osób twierdzi, że są zbyt kiczowate i mało praktyczne. Opinii jest wiele, my jesteśmy jednak pewne, że będą jedną z najpopularniejszych hybryd w nadchodzącym sezonie. Jeśli zdecydujesz się na kolor lakieru w odcieniu jak najbardziej zbliżonym do Twojej karnacji, możesz być pewna, że będą wyglądać nie tylko naturalnie, ale i optycznie wydłużą Twoją dłoń. Joanna Cesarz, pierwsza w Polsce supermodelka plus size już dawno o tym wie!

Lakiery do paznokci w cielistym kolorze i modne zegarki:

 

 

Fot.: Shutterstock, Instagram @secretspauk, @jdfashionfreak, @joanna.cesarz.smps

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)