Kategorie

Jak dobrać biżuterię do stylizacji ze swetrem

Nawet jeśli zakładasz na siebie oversizeowy, babciny sweter lub sportową bluzę, powinnaś zadbać o dodatki w postaci pięknej biżuterii. To ona sprawia, że każda stylizacja staje się nieprzeciętna! Dowiedz się, jaką wybierają fashionistki do swoich codziennych zestawów.

Sweterek z golfem

Londra 1 ny1

1 – Londyn, 2 – Nowy Jork

Jesienią uwielbiamy golfy, które przyjemnie otulają szyję w zimne dni. Możesz stworzyć z nimi bardzo eleganckie stylizacje, połączone ze spódniczką i kozakami lub całkiem luźne, oversizeowe, z parą ulubionych jeansów. Jaka biżuteria będzie pasować do takiego swetra? Golf koncentruje się wokół szyi i uwydatnia ją, dlatego dla zharmonizowania stylizacji powinnaś podkreślić biżuterią np. uszy. Kolczyki stanowią świetną oprawę dla golfu, niezależnie czy tylko delikatnie akcentują look, czy zwracają uwagę oryginalną formą i rozmiarem. W tym sezonie bardzo modne są wiszące kolczyki, które ładnie opadają na kołnierz golfu – wypróbuj to w swojej stylizacji! Golf może niekiedy skracać szyję, więc żeby optycznie ją wydłużyć, możesz ubrać długi naszyjnik na cienkim łańcuszku, zakończony połyskującą zawieszką, który stworzy nam pożądaną linię V.

Sweterek z krótszym rękawem

milan stockholm

1 – Mediolan, 2 – Sztokholm

Sweterki z krótszym rękawem odsłaniają część ręki i nadgarstka, warto więc wykorzystać tą przestrzeń przy wyborze biżuterii. Do sweterków z rękawem 7/8 lub 3/4 powinnaś dobrać bransoletki, które pięknie ozdobią odsłonięte partie. Mogą to być minimalistyczne, delikatne łańcuszki z celebrytkami lub kolorowe z kamieni, a także szerokie, ażurowe bransolety. Bransoletki noś pojedynczo lub miksuj je ze sobą, by uzyskać bardziej spektakularny efekt. Możesz także połączyć je z modnym zegarkiem na bransolecie lub skórzanym pasku – wszelkie wariacje są tu dozwolone.

Sportowa bluza

milan3 milan2

Mediolan

Sportowa bluza, tzw. hoodie, to bardzo popularne okrycie wśród blogerek i gwiazd. Uwielbia je m.in. Kylie Jenner, Cara Delevinge, czy Hailey Baldwin. Topowe modele posiadają obszerne nadruki na piersi, dlatego zrezygnuj z naszyjników i dobierz do bluzy srebrne lub złote kolczyki. Powinny być proste w formie, w geometrycznym kształcie, np. duże kolczyki koła, które wracają obecnie do łask. Sportowy charakter bluzy możesz także przełamać pierścionkami, które powinny rzucać się w oczy. Dla efektu maxi ubierz kilka naraz.

Fot.: Imaxtree

 

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!