Kategorie

plaamkaa

Jaką masz figurę? Analiza sylwetki według Plaamki! część 5 – trójkąt

Jesteś ciekawa, jakie fasony ubrań są dla Ciebie odpowiednie? Zapraszam Cię do mojego cyklu dotyczącego analizy sylwetki i stylizacji!

To już piąty, a zarazem przedostatni artykuł z cyklu dotyczącego stylizacji i kreowania wizerunku, w którym podpowiadam, jak za pomocą ubrań podkreślać swoje atuty sylwetki oraz jak dokonać poprawnej analizy sylwetki. Zanim jednak przejdziesz do lektury dotyczącej figury trójkąta, koniecznie zapoznaj się z wcześniejszymi artykułami z cyklu:

Trójkąt – podstawowe cechy

Jesteś posiadaczką stosunkowo wąskich ramion, małego lub średniej wielkości biustu i szerszych bioder? Możesz się pochwalić płaskim brzuchem, super talią i ładnymi, delikatnymi ramionami? To znak, że jesteś trójkątem (popularnie nazywanym również gruszką), a ten artykuł jest dla Ciebie! Dodam, że to jedna z najpopularniejszych sylwetek wśród kobiet, więc nie tylko Ty na co dzień starasz się wyrównać swoje proporcje. Dzisiaj podpowiem Ci, jak zrobić to w odpowiedni sposób. Jesteś gotowa?

Popularne trójkąty

Masz się z czego cieszyć! Przedstawicielki tej figury to istne seksbomby, m.in. Jennifer Lopez, Scarlett Johansson i Alicia Keys.

Zacznijmy od góry

Pamiętaj, że Twoim głównym zadaniem jest wyrównanie proporcji. Ciężar Twojego ciała skupia się w okolicy bioder, natomiast ramiona w porównaniu do nich są dosyć wąskie, dlatego trzeba im dodać objętości. Jesteś szczęściarą – wszystkie najmodniejsze w tym sezonie fasony są dla Ciebie! Stawiaj na kurtki typu bomber oraz mega modne falbankiDekolt hiszpański jest wręcz dla Ciebie stworzony! Wybieraj ubrania z nadrukami w okolicach biustu (np. niezwykle modne t-shirty z feministycznymi napisami lub logo popularnej firmy). Wszelkiego rodzaju dodatki na ramionach, np. pagony lub bufki również świetnie się u Ciebie sprawdzą.

 

Pora na dół

Twoje biodra są szersze, dlatego idealnie byłoby, gdybyś w dolnej części ciała nosiła ciemniejsze kolory, natomiast w górnej oczywiście jasne. Wybieraj głównie sukienki i spódnice ołówkowe oraz lekko rozkloszowane. Uważaj, żeby nie przesadzić z objętością i nie noś zbyt krótkich spódnic, ponieważ niepotrzebnie podkreślą obwód bioder. Spodnie również wskazane – pamiętaj, że podkreślamy wszystkie atuty.

Jakie buty?

Tutaj masz pełną dowolność, choć wiadomo, że najlepiej będziesz wyglądała w seksownych szpilkach. Weź przykład z wyżej wymienionych gwiazd.

 

 Na dzisiaj to tyle! Jesteś gotowa do wyjścia i wyglądasz olśniewająco!