Kategorie

cindy crawford z córką kaia

Jakie matki, takie córki – znane pokolenia modelek

Córki popularnych modelek odziedziczyły po swoich matkach nie tylko urodę. Te młode dziewczyny robią oszałamiającą karierę w świecie mody. Same zobaczcie!

Dzieci znanych gwiazd często idą w ślady swoich rodziców. Wiele z nich w bardzo młodym wieku stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Ostatnio córki popularnych modelek nieźle namieszały w branży. Piękne, zdolne i sławne – te dziewczyny wiedzą, jak osiągnąć sukces. Jakie matki, takie córki! Koniecznie sprawdź, o kim mowa.

Vanessa Paradis i Lily-Rose Depp

Francuska aktorka, modelka i piosenkarka Vanessa Paradis była twarzą wielu domów mody, m.in. Chanel i Miu Miu. Ulubienica Karla Lagerfelda ma na swoim koncie kilkanaście kampanii reklamowych. Modelka często pojawiała się zarówno na wybiegu, jak i na okładkach popularnych pism, m.in. Vogue, Glamour i Marie Claire. 45-latka wciąż zachwyca urodą i perfekcyjną figurą! Dziecko Vanessy Paradis i aktora Johnny’ego Deppa, Lily-Rose Depp, rozpoczęła przygodę ze światem mody w 2015 roku. Córka aktorskiej pary została doceniona przez francuski dom mody Chanel i branżowe magazyny. Młoda gwiazda modelingu z roku na rok zyskuje coraz większą sławę!

Uma Thurman i Maya Thurman-Hawke

Nie każdy wie, że aktorka Uma Thurman pracowała w młodości jako modelka. Nic w tym dziwnego, ponieważ jej matka, Nena von Schlebrügge, również wykonywała ten zawód. W latach 50. i 60. była prawdziwą gwiazdą! Rodzinną tradycję kontynuuje 19-letnia córka amerykańskiej aktorki – Maya Ray Thurman-Hawke. Nastolatka została twarzą marki AllSaint, pojawiła się również w listopadowym numerze brytyjskiej edycji magazynu Vogue. Prawdopodobnie spróbuje swoich sił w aktorstwie, póki co uczy się w szkole muzycznej. Zobaczymy, jak potoczy się jej kariera.

Jerry Faye Hall i Georgia May Jagger

Modelka Jerry Faye Hall dość szybko zyskała sławę. Zachwycała przez wiele lat na wybiegu, jak i w kampaniach znanych domów mody. W międzyczasie rozwijała swoją karierę aktorską. Ze związku z Mickiem Jaggerem celebrytka ma czwórkę dzieci, m.in. Georgię May – ona też jest modelką. Co ciekawe, Jerry Hall wielokrotnie pracowała ze swoją córką – obie reklamowały m.in. produkty Reserved i H&M, pojawiły się wspólnie na okładce magazynu ELLE. Co tu ukrywać, świat mody kocha te dwie blondynki!

Cindy Crawford i Kaia Gerber

Top modelka z lat 90., Cindy Crawford, wciąż jest aktywna zawodowo. Ostatnio zachwyciła wszystkich podczas pokazu Versace. Celebrytka ma ze swoim mężem Rande Geberem dwójkę dzieci – syna Presleya Walkera oraz córkę Kaię. Dziewczynka odziedziczyła urodę po swojej matce, a także fascynację światem mody. W dość młodym wieku postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. 16-latka szybko zdobyła uznanie projektantów oraz zadebiutowała na wybiegu. Kto wie, może i ona zostanie supermodelką?

Fot.: EastNews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.