Kategorie

Jakub Gierszał zawsze wygląda świetnie

Jakub Gierszał – poznaj nieoczywisty styl młodego aktora

Jakub Gierszał to młody aktor, który zdążył już zachwycić krytyków filmowych. Słynący z wymagających ról, stał się nadzieją aktorstwa nowego pokolenia. Tym razem wzięliśmy pod lupę jego styl, który podobnie jak jego gra aktorska, jest równie świetny i nieoczywisty.

Na czerwonym dywanie

Bezapelacyjnie musimy przyznać, że aktor doskonale prezentuje się na oficjalnych wydarzeniach. Przede wszystkim ma dużą świadomość proporcji własnej sylwetki i kolorów, w których wygląda dobrze. Nie możemy wyjść z podziwu jak perfekcyjnie prezentował się na premierze filmu ,,Pokot” w granatowym garniturze. Wbrew pozorom, taki look bardzo łatwo odtworzyć. Niestety, bez inwestycji w porządny garnitur jednak się nie obejdzie. Panowie, gdy wybierzecie już ten idealnie skrojony, czas zadbać o dodatki, bo to one wykańczają całość stroju. Na początek wybierzcie mocno dopasowany golf, który będzie pełnił rolę koszuli. Następnie skórzany cienki pasek i eleganckie pantofle – będziecie wyglądać rewelacyjnie!

Mniej formalnie

Na mniej formalne imprezy aktor stawia na niewymuszoną elegancję, w lekko grunge’owym wydaniu. Widać, że świetnie czuje się w dopasowanych bluzach, nierzadko golfach. Lubi zestawić je z ciemnymi jeansami i marynarką, której zazwyczaj nie może zabraknąć w jego stylizacji. A gdy nie ma pod ręką ulubionego elementu garderoby, sięga wtedy po trencz, który świetnie na nim leży. Całość podkreśla luźnymi jeansami o kroju rurek. Wykończeniem są skórzane akcesoria w postaci wyrazistego paska i butów.

Na sportowo i na luzie

Gdy fotoreporterzy przyłapią Kubę w bardziej prywatnych okolicznościach, zazwyczaj wygląda bardzo podobnie: jasne, sprane jeansy (mogą być lekko za duże), biały t-shirt i bluza. Czasami zarzuci na nią czarną marynarkę, ale tylko wtedy gdy wie, że ma przed sobą spotkanie prasowe. Taki strój stał się już jego nieformalnym uniformem i można byłoby pomyśleć, że aktor nie przywiązuje uwagi do mody, gdyby nie fakt, jak zestawia ze sobą wszystkie rzeczy. Jak to mówią, diabeł tkwi w szczegółach, a Jakub chyba dobrze zdaje sobie z tego sprawę. Widać, że ma duże wyczucie stylu, a świat mody go po prostu lubi. A Wy, Panowie, co sądzicie o stylu Gierszała?

Fot.: East News

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)