Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Jeden prosty trik, który wykorzystasz w stylizacji na komunię. Chodzi o buty
Stylizacyjny trik w wydaniu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Jeden prosty trik, który wykorzystasz w stylizacji na komunię. Chodzi o buty

Diabeł tkwi w szczegółach, a prezenterki TVN zdają się o tym wiedzieć najlepiej. Ostatnio Anna Kalczyńska i Małgorzata Rozenek-Majdan zastosowały prostą sztuczkę, która od razu odmieniła ich stylizacje. Wykorzystaj ten trik na komunii, by prezentować się z jeszcze większą klasą.  

Klucz do udanej stylizacji na komunię? Wszystko musi być dopracowane od A do Z. Poza doborem idealnej kreacji ważne jest też to, jak ograsz całą stylizację dodatkami. Czasem wystarczą naprawdę drobne detale, by uzyskać nietuzinkowy efekt bez kombinowania.  

Idealnym dowodem na to są stylizacje Anny Kalczyńskiej i Małgorzaty Rozenek-Majdan. Obie zastosowały ostatnio prostą sztuczkę, którą bez trudu wykonasz sama, a która kompletnie odmieni twój komunijny look.  

Zobacz też: Jak się ubrać na komunię? Kompleksowy poradnik

Te buty to gwarancja dobrego wyglądu na komunii  

Zgodnie z trendami zaplanowałaś na tegoroczną komunię sukienkę w soczystym kolorze? Nie pozwól, by zjawiskowy efekt kreacji zburzyły nudne i zachowawcze dodatki.  

Weź przykład z Anny Kalczyńskiej i Małgorzaty Rozenek-Majdan, które swoje wyraziste, eleganckie sukienki uzupełniły… butami w tym samym odcieniu. Dodatki dopasowane kolorystyczne do kreacji to najprostszy patent na to, by całość wyglądała spójnie, a przy tym maksymalnie stylowo i niebanalnie.  

Możesz, tak jak Małgorzata Rozenek-Majdan, postawić na klasyczne szpilki w wyrazistym kolorze lub, jak Anna Kalczyńska, zaszaleć z czółenkami z oryginalnym obcasem. O ile będą kolorystycznie pasować do sukienki, możesz mieć pewność, że wyróżnisz się na tle wszystkich komunijnych gości.  

Zobacz też: Sukienkę w stylu Anny Kalczyńskiej włożysz nie tylko na komunię

Stopniuj kolory – alternatywa dla total looku na komunię 

Nie możesz znaleźć butów w kolorze identycznym do tego, w jakim utrzymana jest komunijna kreacja? Bez obaw. Influencerki straciły też głowę dla stylizacji, w których występuje więcej niż jeden odcień koloru. Kobaltowe garnitury zestawiają z błękitnymi czółenkami, a fuksjowe sukienki miksują w stylizacji z butami w odcieniu pastelowego różu.  

Najważniejsze zasada jest taka, by nie dać się nudzie. Stosując ten kolorystyczny trik, możesz być pewna, że nie będzie można przejść obok ciebie obojętnie.  

Źródło zdjęcia na okładce: AKPA

Stwórz modną stylizację na komunię na Allani.pl

Napisz do autora: martyna.majchrzak@grupadomodi.pl

Absolwentka publikowania cyfrowego i sieciowego na Uniwersytecie Wrocławskim, miłośniczka mody i fanka minimalizmu. Od zawsze marzyła, by pisać o kobietach i dla kobiet w magazynie tradycyjnym, ale fascynacja mediami cyfrowymi przeniosła ją do świata online. W wolnym czasie uwielbia czytać blogi, magazyny modowe i książki, słuchać muzyki i podróżować.