Kategorie

 • Allani
 • /
 • Redakcja poleca
 • /
 • Jedna impreza – mnóstwo wpadek. Polskie gwiazdy udowadniają, że nie znają się na modzie
Macademian Girl wpadka

Jedna impreza – mnóstwo wpadek. Polskie gwiazdy udowadniają, że nie znają się na modzie

Nagrody Doskonałość Mody „Twojego Stylu” wręczone! Kto by pomyślał, że gala, która z założenia ma promować dobry gust i szyk, będzie obfitować w tyle wpadek na czerwonym dywanie? Sprawdźcie, które gwiazdy nas zawiodły!

Nagrody magazynu „Twój Styl” w tym roku były wręczane już po raz 19. Jak na uroczystość tego typu, przybyło na nią sporo rodzimych celebrytów. Niestety, tym razem gwiazdy niewystarczająco przyłożyły się do swoich stylizacji. Tylu wpadek na jednej imprezie naprawdę dawno nie widziałyśmy. Jaki modowe grzechy mają na swoim sumieniu rodzime celebrytki?

Nietrafiony fason – Karolina Szostak

Karolina Szostak, odkąd spektakularnie schudła, celuje w dopasowane ubrania. O ile sukienki, które wybiera dziennikarka, okazują się trafione, o tyle gorzej jest z stylizacjami, w których spodnie odgrywają główną rolę. Tak właśnie stało się na piątkowej gali. Początkowo nic nie wskazywało, że czerwony damski garnitur z różowymi wstawkami i lampasami okaże się porażką. W końcu, Karolina Szostak postawiła na topowy fason i modny ostatnio kolorystyczny kontrast. Niestety, krój marynarki nie przysłużył się celebrytce. Garnitur bowiem wyeksponował mocno zaokrąglony brzuch, co nie wyglądało zbyt dobrze. Czyżby dziennikarka przed wyjściem nie oceniła swojego outfitu w lustrze? A może zawinił obfity obiad lub… ciąża?

W stylu Karoliny Szostak:

Zbyt wiele odsłonięte – Macademian Girl

Macademian Girl należy do czołówki polskich blogerek. Gwiazda zazwyczaj zachwyca swoimi barwnymi oryginalnymi stylizacjami i rzadko kiedy popełnia modowe gafy. Dobra passa musiała się kiedyś skończyć! Na rozdaniu nagród Doskonałość Mody „Twojego Stylu” Tamara Gonzales Perea pojawiła się w obłędnej różowej kreacji, złożonej z obcisłego body i zwiewnej spódnicy. Suknia, choć piękna, wyróżniała się odważnym fasonem, a głębokie rozcięcie eksponowało nogi blogerki. Macademian Girl chyba nie wzięła pod uwagę ryzykownego kroju i, kiedy na ściance wymachiwała spódnicą, pokazała ciut za dużo. Krocze z wystającym białym elementem (Czy to bielizna? Podpaska? A może zapięcie body?) zanadto rzuciło się w oczy fotoreporterom. Szkoda, bo gdyby nie ten szczegół, Tamara błyszczałaby na gali.

W stylu Macademian Girl:

Przekombinowana stylizacja – Cleo

Nieświadomy wybór kreacji, która później spłata nam figla, można jeszcze przeboleć. Gorzej, kiedy celowo wybieramy kontrowersyjną stylizację licząc na to, że w ten sposób zwrócimy na siebie uwagę. Tak właśnie zrobiła Cleo. Piosenkarka do tej pory celowała raczej w rodzimy folklor i ludowe motywy. Na gali „Twojego Stylu” zdecydowała się na coś zupełnie innego. Olbrzymi indiański pióropusz był głównym elementem stylizacji, który zadecydował o jej klapie. Zawiniła również obcisła sukienka podkreślająca mankamenty figury oraz toporne kozaki z odkrytymi palcami. Wyszło nieco kiczowato, prawda?

W stylu Cleo:

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

3 komentarze

 • darke

  Luty 5, 2018 at 5:29 pm

  To u Tamarki przy zapięciu body to – moim zdaniem – nadal ten sam materiał, co na reszcie body. Fotoreporterzy robią zdjęcia z lampą, ten materiał ślicznie błyszczy. To wszystko.

 • Anet

  Luty 6, 2018 at 2:34 pm

  Dopasowana sukienka podkreśliła Mankamenty figury Cleo ???!!! Że co ???! Jakie mankamenty ??? Kto to pisał ? strój miała kiczowaty z tym się zgodzę ale z tymi mankamentami figury to popłynięcie. Piękna, mega zgrabna kobieta.

 • Magda

  Luty 6, 2018 at 11:10 pm

  Nie lubie jak ktoś pisze o kimś źle… Piszcie o zaletach, a nie doszujujcie się wad.. Krytykować łatwiej ? To, że jest trochę inaczej nie ozn. od razu, że to wpadka, tylko ktoś ma odwagę mieć swój styl. Nie pozdrawiam redakcji.