Kategorie

Meghan Markle aktorka i dziewczyna księcia Harrego

Jej Wysokość Seksowność – Meghan Markle

Książę Harry ma dziewczynę! Amerykańską aktorkę, filantropkę i kobietę o niezwykłej urodzie – Meghan Markle! Kim jest dziewczyna, która usidliła największego skandalistę i amanta rodziny królewskiej? Zobacz.

Kim jest Meghan Markle?

giphy

Piękną brunetkę większość z nas kojarzy z serialu o prawnikach z Manhattanu – „W garniturach”, gdzie gra niesamowicie inteligentną Rachel Zane. Rola atrakcyjnej prawniczki przyniosła jej rozgłos i uznanie wśród amatorów małego ekranu. Prywatnie Meghan jest 35-letnią Amerykanką, urodzoną w Los Angeles. W jej żyłach płynie multikulturowa krew – jej mama ma korzenie afrykańskie, a tata duńsko-irlandzkie, dzięki czemu Megan odziedziczyła oryginalną, egzotyczną urodę. Faktem kontrowersyjnym dla przedstawicieli brytyjskich konserwatystów jest informacja, że Megan już kiedyś była mężatką. Aktorka była w związku z producentem filmowym i łowcą telentów – Trevorem Engelsonem, z którym po dwóch latach małżeństwa postanowiła się rozwieść.

Meghan Markle – przyszła księżna?

Another #BTS from my cover shoot for @lifestylemag #NYC #photoshoot ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Meghan Markle (@meghanmarkle)

 

Około miesiąc temu media obiegła informacja, że książę Harry spotyka się z amerykańską aktorką. Prasa rozpisywała się na temat jej prywatnego życia i pochodzenia, co zaniepokoiło księcia Harrego. Z tego powodu Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie, w którym uprasza o poszanowanie przestrzeni osobistej Meghan i jej rodziny. Gest ten potwierdza głębokie uczucie księcia do Megan oraz fakt, że traktuje tę relację bardzo poważnie. Tego typu reakcje, odnoszące się do rodziny królewskiej, wygłaszane są w przypadku uzasadnionej konieczności, np. urodzenia dziecka, zaręczyn itp., dlatego sposób w jaki Pałac zdyscyplinował prasę jest wyjątkowy. Czyżby szykowały nam się królewskie zaręczyny i królewski ślub??

Amant Harry myśli o małżeństwie?

Mimo że informacja o związku Meghan i Harrego jest bardzo świeża, to już pojawiły się spekulacje odnośnie ich zaręczyn. Sensacje podkręcają gesty i słowa, jakie książę kieruje w stronę swojej wybranki. Para spędziła ostatnio sześć dni w wiejskim Pałacu Kensington, gdzie jak podają brytyjskie media Harry wyznał Megan miłość. Oprócz królewskich wyjazdów, aktorka otrzymuje wykwintne prezenty. Ostatnio na jej szyi dziennikarze dostrzegli piękny, minimalistyczny naszyjnik z diamentowymi inicjałami Harrego i Megan. Wszyscy są bardzo zaskoczeni, że zbuntowany Harry tak bardzo zaangażował się w obecny związek, który wydaje się zdecydowanie bardziej dojrzały niż jego wcześniejsze miłości. Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle zostanie drugą Kate Middleton!

Czy Meghan Markle pasuje na księżną?

 

Nietrudno jest nam sobie wyobrazić piękną Meghan w książęcej tiarze! Jej oryginalna uroda przyciąga spojrzenia i wprowadza odrobinę egzotyki na królewski dwór. Oprócz wyglądu, aktorka posiada również cechy, które określają każdego wybitnego monarchę. Megan jest filantropką, która czynnie uczestniczy w działalnościach charytatywnych. Walczy również o równość kobiet i wzmocnienie ich pozycji w środowisku zawodowym. W tym roku aktorka została ambasadorką World Vision Canada, gdzie przekonywała o konieczności dbania o czystość wody i jej wielkim znaczeniu dla świata i ludzkości. Czyżby to właśnie to wielkie serce najbardziej zainteresowało księcia Harrego? Na pewno te cechy spodobają się jego babci!

 

Fot.: EastNews, Instagram, Giphy

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.