Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Jeremy Meeks – najprzystojniejszy przestępca debiutuje jako model!
Jeremy Meeks NYFW 2017

Jeremy Meeks – najprzystojniejszy przestępca debiutuje jako model!

Historia Jeremiego jest niesamowita! Jego twarz, dotąd znana tylko z policyjnych kartotek w Kalifornii, zachwyciła branżę mody! Zobaczcie, jak wygląda wschodząca gwiazda modelingu i były gangster, Jeremy Meeks!

 Debiut Meeksa podczas NYFW

Jeremy jest postacią kontrowersyjną! Świat usłyszał o nim w 2014 roku kiedy jego zdjęcie z policyjnej kartoteki pojawiło się w internecie. Natychmiast zyskał tysiące fanek w sieci, pomimo wyroku na dwa lata za nielegalne posiadanie broni i przynależność do gangu. Tuż po wyjściu na wolność Meeks podpisał kontrakt z agencją modelingową White Cross Management i choć wiele osób nie wierzyło, że może osiągnąć sukces, w tym sezonie mogliśmy go już oglądać na wybiegu podczas Nowojorskiego Tygodnia Mody! Debiut najprzystojniejszego przestępcy na świecie miał miejsce na pokazie niemieckiego projektanta Philippa Pleina . Przed wejściem na wybieg były gangster wrzucił na swój instagramowy profil, gdzie obserwuję go ponad 700 tysięcy fanów, zdjęcie z Carine Roitfeld, byłą naczelną francuskiego Vogue’a. Jak można było przewidzieć, zdjęcie zyskało dziesiątki tysięcy polubień, a Meeks zwrócił na siebie uwagę całego świata!

It was great meeting you and your team @carineroitfeld I so look forward to seeing you soon.

Post udostępniony przez JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) 12 Lut, 2017 o 2:01 PST

Każdy zasługuje na drugą szansę

Rozwijająca się kariera i życiorys Jeremiego Meeksa to dowód na to że, każdy ma szansę odmienić swoje życie. Model lubi dzielić się swoim nowym życiem po wyjściu zza kratek, publikując na Instagramie swoje rodzinne zdjęcia z kochająca żoną i trójką dzieci. Oglądając je aż trudno nie przyznać, że każdy, również były skazaniec, zasługuje na drugą szansę.

Fot.: eastnews.pl, Instagram 

[poll id=”37″]

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.