Kategorie

Block Heel Modne botki na słupku

Jesienna rewolucja – słupek

Wygląda na to, że lata 70 nie zamierzają prędko usunąć się na bok. W lecie szalałyśmy za białymi, koronkowymi sukienkami, sandałkami z frędzlami i jeansowa kurtką. Sezon jesienny przynosi nam równie interesujący wachlarz inspiracji. Na co teraz zachorujemy?

Czyżby wraz z początkiem jesieni moda na ultra wysokie obcasy przemijała, ustępując miejsca stabilnym, niskim słupkom? Prześledziliśmy jesienno-zimowe trendy prosto z wybiegów, żeby sprawdzić czy ta tendencja odbije się na wielkomiejskiej modzie ulicznej i naszej garderobie. Projektanci zgodnie lansują nowy trend na botki z cholewką powyżej kostki z zaokrąglonym czubkiem i masywnym obcasem. Im dziwaczniejszy tym lepiej! Może zwężać się ku górze jak na pokazie Chloé, przyjmować formę walca jak u Marca Jacobsa lub imitować transparentną bryłę.

W tym stylu – botki na słupku

Byty na szpilce owszem wyglądają efektownie, ale już po 2 godzinach nasze stopy odczuwają skutki ich noszenia. Lepiej zostawcie je na wieczorne wyjścia. Do pracy, a zwłaszcza kiedy jesteś zabiegana postaw na komfort i wygodę nie rezygnując jednocześnie z modnego wyglądu. Wybierz botki na słupku!

 

Propozycja stylizacji

 

Street style

Nasza alternatywa

Jeśli słupkowy trend do ciebie nie przemawia, przygotowaliśmy alternatywę – klasyczne botki na szpilce. My zdecydowanie będziemy polować na zamszowe modele oraz te zdobione frędzlami.  Niech żyją lata 70!

Fot. Imaxtree

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!