Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Jessica Mercedes nową twarzą YSL
jessica mercedes

Jessica Mercedes nową twarzą YSL

Paryż – właśnie to miasto miłości stało się inspiracją dla twórców eterycznego zapachu od YSL – Mon Paris! Zmysłowość przejawia się tu nie tylko w perfumach, ale również w towarzyszącej mu kampanii, którą warto zobaczyć!

Kampania YSL Beauty

Miasto miłości nie mogło zostać pozbawione ckliwej, romantycznej historii. Dwoje kochanków, przemierzających ulicami klimatycznego Paryża, wpisujących się we współczesną interpretację miłości – pełną pasji, namiętności i łamiącą utarte konwencje. Twórcy zapraszają nas do wędrówki ulicami francuskiej stolicy, w której przewodnikiem jest miłość szaleńczo zakochanej w sobie pary. Mimo że sam pomysł wydaje się dość standardowy, to zaskoczy nas sam proces jej produkcji. Kampania zapachu to film sferyczny 360, który stanowi całkowicie nową jakość wśród technicznych realizacji reklam z branży fashion & beauty.

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=iJOqV25M0GU” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Jaki jest najnowszy zapach od Yves Saint Laurent Beauty? To nowoczesny aromat, skomponowany z idealnej mieszkanki owoców i kwiatów. W jego nutach zapachowych odnajdziemy soczystą pomarańczę, dojrzewającą na południu Włoch, truskawki, maliny oraz gruszki, a dopełnia je wspaniała woń kwiatu bielunia, chińskiego jaśminu oraz piwonii. Kompozycja zamknięta jest w unikatowym flakoniku, nawiązującym wyglądem do silnej i niezależnej kobiety, będącej jednocześnie zmysłową kochanką.

Jessica Mercedes twarzą YSL w Polsce

Francuski dom mody promocje najnowszego zapachu rozpoczął również w Polsce, a twarzą kampanii została oczywiście Jessica Mercedes, która perfekcyjnie wpisuje się w definicje kobiety YSL. Pierwszy raz w historii naszego kraju, ten prestiżowy dom mody do swojej kampanii zaprasza blogerkę. To niesamowite wyróżnienie i prestiż dla Jessiki, która jak widać, ani na chwilę nie zwalnia tempa!

W filmiku zrealizowanym na potrzeby kampanii blogerka definiuje miłość. Ta krótka realizacja daje nam pogląd na emocje i skojarzenia, jakie to słowo wzbudza u Jessiki. Kampania jest również szybką przeprawą po jej stylu! Blogerka zdradza w kilku określeniach, co definiuje jej gust oraz dostarcza praktycznych wskazówek odnośnie komponowania klasycznej garderoby. Ten trzyminutowy filmik całkowicie potwierdza, że Jessica Mercedes zasłużyła sobie na to ogromne wyróżnienie. Gratulujemy!

Ubierz się jak kobieta YSL

1.Kurtka Zalando.pl / 2. Bluzka – Zalando.pl / 3. Botki – Kazar /4. Torebka – Morgan / 5. Spodnie – Zalando.pl / 6.Bransoletka – Prima Moda

Fot.: Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.