Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Joanna Krupa jako druhna, czyli jak powinna wyglądać siostra panny młodej
joanna krupa na ślubie siostry

Joanna Krupa jako druhna, czyli jak powinna wyglądać siostra panny młodej

Jesteś siostrą panny młodej i nie wiesz, co założyć na jej ślub? Zobacz, jak poradziła sobie z tym zadaniem Joanna Krupa! Czy jej kreacje okazała się dobrym wyborem?

Joanna Krupa stanęła ostatnio przed trudnym zadaniem: jej młodsza siostra Marta w miniony weekend poślubiła swojego wieloletniego partnera Marco Andrettiego. Celebrytce na uroczystości przypadła rola świadkowej. Wiadomo, że tego dnia oczy wszystkich zwrócone są na pannę młodą, więc tym bardziej jej bliscy powinni zachować umiar w swoich stylizacjach. Na szczęście Joanna Krupa wybrnęła z tej sytuacji zadowalająco.

Joanna Krupa jako świadkowa

Wiadomo nie od dziś, że topmodelka uwielbia kuse kreacje z obfitym dekoltem, które często odsłaniają też nogi. Spektakularną wpadkę zaliczyła m.in. podczas lipcowego bankietu na cześć księcia i księżnej Cambridge. Na ślubie swojej siostry pokazała jednak klasę. Joanna pojawiła się w delikatnej asymetrycznej długiej sukni. Jasny róż podkreślił urodę blondynki i dodał jej eterycznego wdzięku, a misterne drapowania, nietuzinkowe biżuteryjne aplikacje i kwiaty we włosach były nienachalnymi ozdobami. Wygląd świadkowej był więc bez zarzutu: Dżoana prezentowała się z klasą i nie ukradła show swojej siostrze. A trzeba przyznać, że Marta Krupa tego dnia postawiła na przepych. W czym tkwi sekret udanej stylizacji Joanny? Być może w tym, że jej suknię wybierała sama panna młoda. Widać, że zależało jej, aby starsza siostra nie wywołała skandalu w tym ważnym dniu.

Zwiewne suknie dla świadkowych i druhen

Jeśli niedługo wybierasz się na ślub i znajdziesz się w najbliższym otoczeniu panny młodej, możesz skusić się na zwiewną długą suknię w stylu Joanny Krupy. Trend na romantyczne sukienki przyszedł do nas z USA i trzeba przyznać, że panna młoda w otoczeniu druhen czy świadkowych noszących pastelowe kreacje wygląda zjawiskowo. Sukienka maxi z założenia wydaje się bardziej elegancka i zazwyczaj wybieramy ją na ważne uroczystości. Ślub siostry właśnie jest taką okazją.


Fot.: Instagram @joannakrupa

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.