Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Joanna Krupa rozgrzewa zmysły w nowej kampanii bielizny
Joanna Krupa

Joanna Krupa rozgrzewa zmysły w nowej kampanii bielizny

O Joannie Krupie jest ostatnio bardzo głośno w polskim show-biznesie, a to za sprawą kolejnej edycji Top Model, której pierwszy odcinek mamy już za sobą. Jednak oprócz przebywania na planie programu, piękna modelka realizuje również inne, ciekawe projekty, między innymi kampanię reklamową dla marki bieliźnianiej – Esotiq. Rezultat jest zniewalający – zobacz!

Find your sexy! Nowa kampania Esotiq

Zmysłowa Joanna Krupa w sensualnej bieliźnie to połączenie perfekcyjne, które musi zadziałać. Seksowna modelka już od kilku sezonów wspiera markę Esotiq, sygnując swoim nazwiskiem i… ciałem ich kampanie reklamowe. W tym roku hasło opisujące bieliznę współtworzoną przez Krupę i projektantów Esotiq to “Find your sexy”, które ma podkreślić, że w każdej z nas drzemie seksapil, kobiecość i pozytywna energia, trzeba ją jedynie podkreślić lub odnaleźć.

Joanna Krupa

Propozycje Allani:

Joanna Krupa dla Esotiq

Joanna Krupa Esotiq

W odnalezieniu naszego seksapilu mają nam pomóc kobiece koronki, modne kolory i niesamowicie seksowne wzory bielizny, które tuszują niedoskonałości, a podkreślają nasze walory. Projektanci Esotiq nie rezygnują z push-upów, które pięknie uwypuklają nawet najmniejsze piersi oraz seksownych gorsetów przyozdobionych delikatną koronką, które na pewno wpadną w oko Twojemu mężczyźnie! Według nas Joanna Krupa poradziła sobie rewelacyjnie zarówno jako projektant, jak również modelka, sprawiając, że kampania jest niezwykle sensualna i kobieca.

Propozycje Allani:

Fot. Materiały prasowe

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.