Kategorie

joanna przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz na mrozie eksponuje nogi – czy tak wypada 50-latce?

Joanna Przetakiewicz jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych i stylowych Polek! Jest matką nie tylko marki odzieżowej LaMania, ale również piastuje wielu lukratywnym biznesom, dzięki którym może szczycić się mianem jednej z najlepiej zarabiających kobiet w naszym kraju. Myślisz, że wraz z ukończeniem 50-ciu lat projektantka ma zamiar osiąść na laurach? Nic bardziej mylnego.

Joanna Przetakiewicz od prężnie działającej bizneswoman, przybrała również rolę osobowości medialnej. Mocno udziela się w social mediach, relacjonując intymne momenty swojego życia i angażuje się w projekty przeznaczone dla osób, którym nie przeszkadza „publiczny ekshibicjonizm”. Jeszcze niedawno nikt nie pomyślałby nawet, że projektantka odważy się na udział w show TVN – Agent Gwiazdyczy sesję zdjęciową dla magazynu PlayboyWszystko wskazuje na to, że celebrytka postanowiła przeżyć swoją drugą młodość i wraz ze zdmuchnięciem pięćdziesięciu świeczek na torcie wprowadzić do swojego życia więcej luzu i otwartości dla swoich fanów. Jej młodzieńcze „zapędy” przełożyły się również na garderobę!

Rozpalona Przetakiewicz w mroźnej Polsce

Jako osobowość pochodząca ze świata mody, Przetakiewicz zawsze słynęła z odważnego i oryginalnego stylu, jednak obecnie pozwala sobie na bardziej „młodzieńcze” eksperymenty! W jej szafie możemy znaleźć wiele oversizowych bluz czy krótkich miniówek, które niekoniecznie długością są dostosowane do wieku projektantki. Celebrytka lubi również eksperymentować z fasonami i materiałami, a ostatnio widać, że zapałała miłością do metalicznego błysku! Próbkę swojego ekscentrycznego stylu pokazała nam wczoraj przed siedzibą TVN. Założycielka LaManii zdecydowała się na letnią sukienkę z głębokim rozcięciem na nodze i głębokim dekoltem, która w ten mroźny dzień była wysoko nieadekwatnym wyborem. Nie pomogło nawet futerko, które było zbyt kuse, żeby ogrzać celebrytkę. Również kozaki, które wybrała Przetakiewicz, pełniły w tym przypadku jedynie funkcję ozdobną – nagie nogi celebrytki i tak były skazane na mróz. Można przypuszczać, że gwiazda, żeby przetrwać polski klimat, musiała zadziałać mocnymi afirmacjami, powtarzając sobie w głowie „jest mi niezwykle ciepło, jest mi niezwykle ciepło…”. Jeśli chcesz wyglądać seksownie zimą, zachowując przy tym komfort termiczny, przeczytaj nasze wskazówki poniżej.

Ubierz się jak Joanna Przetakiewicz:

Jak eksponować nogi zimą?

Nikt nie twierdzi, że zimą musisz rezygnować z krótkich spódnic – powinnaś jednak dobrać do nich odpowiednią oprawę! Przede wszystkim skup się na tym, żeby Twoje nogi nie pozostały nagie. Najlepszym wyborem w tym sezonie są kozaki za kolano, które zapewnią Ci komfort, a dodatkowo będą wyglądać obłędnie w towarzystwie mini. Warto również pobawić się formami i kusą spódniczkę połączyć z oversizowym, mięsistym swetrem. Taka zabawa formą doda Twojej stylizacji modnego sznytu, a przede wszystkim będziesz miała pewność, że nie zmarzniesz! Decydując się na mini fasony, postaraj się zrezygnować z krótkich kurtek czy płaszczy. Proponujemy zdecydować się na fasony sięgające do połowy uda lub kolan, zobaczysz jak taka zabawa długościami korzystnie wpłynie na Twój wygląd.

Fot.: EastNews, Instagram

12 komentarzy

Dodaj komentarz