Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Julia is not dead! Kolekcja Paprocki & Brzozowski na wiosnę-lato 2017
Pokaz Paprocki & Brzozowski wiosna lato 2017

Julia is not dead! Kolekcja Paprocki & Brzozowski na wiosnę-lato 2017

Poznajcie współczesną Julię Capuletti, widzianą oczami duetu Paprocki i Brzozowski – buntowniczkę o romantycznej duszy, zmienną i skomplikowaną. Zobaczcie jako pierwsi najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2017 i kulisy powstawania niezwykłej kampanii!

Kampania wiosna-lato 2017 duetu Paprocki & Brzozowski

Po fantastycznej kampanii Origin (początek) zrealizowanej przez duet projektantów i Papaya Films spodziewaliśmy się równie zjawiskowej kolekcji. Wideo promujące kolekcję na wiosnę-lato 2017 powstało pod wodą i opowiada o źródłach twórczości Paprockiego i Brzozowskiego! W roli pięknej syreny, ubranej w długą połyskującą suknię wystąpiła modelka Maddie Kulicka. Paprocki i Brzozowski nie zawiedli i na nadchodzący sezon postanowili pokazać kolekcję przekorną, a przy tym wpisującą się w nadchodzące tendencje w modzie. Polscy projektanci nie zapomnieli też o swoich stałych klientkach, kochających markę za kobiece wieczorowe suknie i wyjątkową precyzję z jaką duet tworzy każdy strój. W efekcie, w piątkowy wieczór w warszawskiej hali ATM zobaczyliśmy niezapomniany pokaz i kolekcję odwzorowującą kobiecą, zmienną naturę…

Julia is not dead – zaskakująca kolekcja na nadchodzący sezon

Pokaz Julia is not dead rozpoczęła prezentacja wiosennej linii butów Kazar. Buty prezentowały modelki i modele ubrani w białe stylizacje eksponujące również złoty makijaż, za który odpowiadała włoska marka PUPA. Kazar zaprezentował kolekcję mocno inspirowaną estetyką lat 80’, będącą jedną z głównych tendencji w modzie na nadchodzący sezon. W kolejnej części pokazu projektanci zdecydowanie odeszli od charakterystycznego dla poprzednich kolekcji eleganckiego i stonowanego looku, zaskakując widownię grunge’owymi sylwetkami w duchu ostatnich projektów Hedi Slimana dla marki Saint Laurent. Nie zabrakło również wieczorowych sylwetek eksponujących ramiona i nogi, za które duet projektantów uwielbiają polskie gwiazdy i celebrytki.  

 

Kolekcja dla rock’n’rollowych księżniczek

 

Kobieta Paprocki i Brzozowski zdecydowanie wie czego chce, nie boi się eksponować swoich atutów i kocha rock’n’rolla! Współczesna Julia, według projektantów, lubi odważne połączenia skórzanych ramonesek, koronkowych, seksownych sukienek z wężowymi printami i kobiecymi falbanami. Jest zmysłowa na swój sposób! Przemyca najgorętsze światowe trendy w dyskretny sposób, łącząc je z ulubionymi szyfonowymi bluzkami i drapieżnymi ćwiekami. Ten mariaż mógł się udać tylko projektantom znającym dwoistą naturę kobiety! Brawa dla projektantów również za przedsmak kolekcji, w postaci odważnych zdjęć Maffashion na Instagramie, prezentujących pasek z napisem Julia na klamrze. Gratulujemy Paprocki & Brzozowski!  

 

 

@paprockibrzozowski #belt #julia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia K. (@maffashion_official) 3 Lut, 2017 o 8:38 PST

Fot.: eastnews.pl, Instagram 

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.