Kategorie

Julia Wieniwa - Narkiewicz

Julia Wieniawa-Narkiewicz – nowa gwiazda social media?

Młoda aktorka i piosenkarka, Julia Wieniawa-Narkiewicz, ostatnio nieźle namieszała w polskim show biznesie. Zrobiło się o niej naprawdę głośno. Poznajmy bliżej 18-letnią celebrytkę i jej styl!

Show biznes ostatnio mocno zainteresował się młodą gwiazdą, Julią Wieniawą-Narkiewicz. To wszechstronnie uzdolniana dziewczyna, która zachwyciła swoim talentem wiele osób, m.in. blogerkę Maffashion. Koniecznie sprawdź, czym zajmuje się Julia, a także co nosi!

Kim jest Julia Wieniawa-Narkiewicz?

Julia Wieniawa-Narkiewicz to aktorka, piosenkarka i modelka. Znana jest przede wszystkim z serialu Rodzinka.pl oraz Na Wspólnej. Na swoim koncie ma również gościnne występy na scenie Teatru Roma, czy prowadzenie programu I love Violetta. W ostatnim czasie Julia wzięła udział w kampanii marki Reebok  – Zrób krok do bycia mistrzem, która promuje model Club C. Jednak w mediach zrobiło się o niej głośno dopiero gdy młoda artystka zaczęła się spotykać z aktorem Antkiem Królikowskim.

Kasia Sawczuk vs. Julia Wieniawa-Narkiewicz

https://www.instagram.com/p/BF7B0z6HUbF/?taken-by=sawczukkasia
Obie dziewczyny to aktorki, znają się bardzo dobrze. W social mediach wielokrotnie dodawały wspólne zdjęcia, np. z imprez czy wyjazdów. Julia Wieniawa-Narkiewicz i Kasia Sawczuk są do siebie bardzo podobne. Chodzi tutaj nie tylko o wygląd, ale również o styl. Obie dziewczyny lubią luźne stylizacje, ale na galę lub imprezy wybierają bardziej kobiece ubrania, np. długie suknie. Dodatkowo mają bardzo zbliżony gust, jeśli chodzi o facetów…

Styl młodej gwiazdy

Julia Wieniawa-Narkiewicz dopiero szuka swojego stylu, jej looki bardzo się od siebie różnią. Czasami to luźne streetowe propozycje, innym razem bardzo kobiece, seksowne stylizacje. Widać, że młoda gwiazda śledzi najnowsze trendy i lubi się wyróżnić, nie tylko na scenie muzycznej! W szafie Julii zdecydowanie przeważają stonowane kolory, takie jak czerń, biel i szarości. Młoda gwiazda uwielbia nasze rodzime marki, m.in. PLNY LALA, chętnie robi zakupy również w tzw. sieciówkach – ZARA, Pull&Bear.

Urodowe ABC Julii

https://www.instagram.com/p/BQ0whuEF8RS/?taken-by=juliawieniawa

Znakiem rozpoznawczym Julii są wyraziste brwi i długie ciemne włosy. W jej kosmetyczne nie może zabraknąć szminki w mocnym kolorze oraz kremu nawilżającego. Wyraziste usta to element nie tylko wieczorowych looków gwiazdy! Na co dzień Julia wybiera make up no make up, do którego czasami dodaje akcent w postaci mocnego koloru szminki, np. czerwieni. Jeśli chodzi o fryzurę, młoda aktorka zdecydowanie stawia na naturalność, rzadko upina włosy.

Więcej o gwiazdach znajdziesz tutaj!

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.