Kategorie

Kaia Gerber

Kaia Gerber na trzech okładkach

Córki topmodelek z lat 90-tych idą w ślady swoich matek. Doskonałym tego przykładem jest Kaia Gerber – córka Cindy Crawford. Mimo młodego wieku już nieźle namieszała w świecie mody. Teraz trafiła, aż na trzy okładki i to jednego magazynu. Sprawdźcie koniecznie jakiego!

Kaia Gerber, 14-letnia modelka to nowa ikona modelingu. W swoim portfolio ma kilka kampanii reklamowych oraz sesji zdjęciowych dla najlepszych magazynów. Ostatnio Kaia wraz z matką znalazła się na okładce francuskiej edycji biblii mody, czyli magazynu „Vogue”. Teraz przyszedł czas na solowy debiut! Młoda modelka została twarzą wydania AW16 gazety „Pop Magazine”. Co ciekawe do wyboru mamy, aż trzy zupełnie inne wersje okładki.

Kaia Gerber na okładce Pop Magazine

Cindy Crawford zadebiutowała na okładce magazynu w wieku 16 lat, jej córka dokonała tego o dwa lata wcześniej. Nastolatka została twarzą magazynu „Pop Magazine”. To pierwsza, solowa okładka tej młodej dziewczyny! Kaia ubrana jest w rzeczy z kolekcji Chanel na sezon jesień-zima 2016/17. Za obiektywem stanął brytyjski fotograf Charlotte Wales. To wielki sukces i wyróżnienie dla tak młodej modelki.

Zobacz jak wyglądały początki pięknej córki znanej top modelki >>> KLIK

Córka Cindy Crawford modelką

W  „Pop Magazine” znajdziemy również sesję zdjęciową z  Kaią Gerber. Naturalność to wielka zaleta tej młodziutkiej dziewczyny. Na zdjęciach wykorzystano ten atut, zrezygnowano z mocnego makijażu. Looki natomiast to najnowsze trendy skopiowane prosto z wybiegu, m.in. Chanel oraz Jacquemus. Dziewczęce stylizacje z nutką elegancji zdecydowanie pasują do córki Cindy. Mimo 14 lat Kaia pozuje jak rasowa top modelka. Wróżymy jej ogromny sukces!

Fot.:Instagram, Eastnews

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.