Kategorie

Córka Cindy Crawford

Kaia i Presley Gerber – nowa konkurencja sióstr Hadid?

Kaia i Presley Gerber prężnie pną się po szczeblach kariery w świecie modelingu. Czyżby stanowili mocne źródło konkurencji dla dotychczasowych królowych wybiegów – sióstr Hadid? Wygląda na to, że ścieżka zawodowa Gerberów nabiera sporego rozpędu!

Kaia i Presley Gerber – teraz ich kolej!

Nastoletnie dzieci Cindy Crawford idą jak burza! Najpierw Kaia Gerber zadebiutowała jako zaledwie 16-letnia modelka na nowojorskim tygodniu mody. Teraz razem ze swoim o dwa lata starszym bratem Presleyem zdają się podbijać branżę modową z pełnym impetem! W tym roku oboje zostali ambasadorami prestiżowej marki produkującej zegarki – Omega. Jednak to nie koniec sukcesów rodzeństwa, bo na przełomie wiosny/lata będziemy mogli zobaczyć ich w najnowszej kampanii Calvina Kleina. Zdjęcia promujące total denim look udowadniają, że Gerberowie znają się na pozowaniu, a swoją pracę traktują bardzo poważnie.

Ubierz się podobnie jak Kaia i Presley Gerber:

Czy siostrom Hadid zagraża nowa konkurencja?

Za zdjęcia do kampanii Calvina Kleina odpowiedzialny jest Willy Vanderperre, który sfotografował również A$AP Rocky’ego oraz Solange. Motyw przewodni sesji to Our Youth (z ang. Nasza młodość). To okrzyk w stronę młodości, a także podkreślenie, jak ważna współcześnie jest indywidualność w modzie. Twórcy kampanii mieli na celu pokazanie, że w dzisiejszych czasach ważne jest również celebrowanie więzów rodzinnych. Nic zatem dziwnego, że udział w niej wzięło właśnie rodzeństwo Gerberów.

Ubrania w stylu Presleya Gerbera:

Wygląda na to, że Kaia i Presley mają swój dobry czas, który potrafią wykorzystać na maksa. Trzeba przyznać, że rodzeństwo ma idealne warunki na robienie kariery w modelingu. Nic dziwnego, ich mama, Cindy Crawford była prawdziwą ikoną w latach 90. i jest współodpowiedzialna za podniesienie zawodu modelki to statusu „top”. Jej dzieci pozowanie mają zatem w genach. Ciekawe, co na to siostry Hadid, które do tej pory wiodły prym na wybiegach.

Ubrania w stylu Kai Gerber:

Fot.: East News

Napisz do autora: sonia.ubik@allani.pl

Miłośniczka mody, estetyki lat 60. i niezliczonej ilości kawy. Na co dzień staram się godzić moje dwie największe pasje jakimi są moda i muzyka. Prowadzę bloga modowego, gdzie staram się przekonać innych, aby nauczyli się podążać za własnym stylem, nie ulegając przy tym wszystkim sezonowym trendom. W wolnych chwilach przygotowuję się do nagrania swojej pierwszej EPki, bo dwie pasje muszą iść u mnie w parze. :)

One Comment