Kategorie

karolina artymowicz na co dzień

Karolina Artymowicz — wschodząca gwiazda?

Ta 18-latka wystąpiła w „Idolu” i zachwyciła wszystkich — zarówno jury, jak i widzów, a modowe entuzjastki oczarowała stylem. Słusznie? Sprawdźcie, kim jest młoda wokalistka i jak, tak naprawdę, ubiera się na co dzień!

W środę odbył się wielki finał wracającego po 12-latach nieobecności programu „Idol”. W ostatniej odsłonie muzycznego show poznaliśmy zwycięzcę Idola 2017 — Mariusza Dybę. To właśnie on zdobył kontrakt z wytwórnią muzyczną i wygrał 250 tysięcy złotych. Jednak podczas tygodni zmagań widzowie pokochali Karolinę Artymowicz, która zachwyciła swoim niebanalnym głosem. Tegoroczna maturzystka odcinek po odcinku szła jak burza! Zaledwie wczoraj otrzymała nagrodę słuchaczy RMF FM — „Głos RMF” wraz z kampanią promocyjną w radiu wartą 100 tysięcy złotych, a jej utwór „Dalej” możemy usłyszeć na antenie rozgłośni.

Debiut Karoliny Artymowicz

Karolina dobrze wie, jak zrobić tzw. „dobre pierwsze wrażenie”. W pierwszym odcinku ” Idola” uwagę zwróciło jej niezwykłe wykonanie utworu Little Talks zespołu Monsters and Men. Śpiewając przy akompaniamencie ukulele skradła serca internautów! Co więcej, przez wszystkie odcinki programu mogła liczyć na wsparcie Dawida Podsiadło, którego kariera zaczęła się podobnie – od wygranej w programie X-Factor. Młodziutka Artymowicz żyje na pełnych obrotach! Tuż po nagraniach do programu musiała wracać do nauki, gdyż jest tegoroczną maturzystką. Na co dzień śpiewa w zespole Create, gdzie może oddawać się swojej pasji. Sama o sobie mówi: Mała dziewczyna z małą gitarką, miłością do słodyczy, małych wydr, małych piesków i maślanego popcornu.

Bo ona ma… styl?

Śliczna brunetka hipnotyzuje nie tylko głosem, ale i dość niespotykaną urodą – porcelanową cerą, długimi rzęsami oraz niebieskimi oczami. Młodziutka debiutantka dobrze wie, jak podkreślić swoją delikatną urodę. Stawia na stylizacje dziewczęce, ale na luzie. Jej nieodzownym okryciem są jeansowe kurtki, które nosi na okrągło, łącząc je z kobiecymi sukienkami odsłaniającymi ramiona lub koszulami typu cold shoulders. 

Karolina ubiera się odpowiednio do swojego wieku. Jej styl jest niezobowiązujący, swobodny, a przede wszystkim wygodny. Jeśli jednak myślisz, że jej casualowa stylizacja składa się z przypadkowych ubrań, to jesteś w błędzie, bo młodziutka piosenkarka stawia na przemyślane i niezwykle uniwersalne połączenia.

Codzienne looki Karoliny są spójne i świetnie oddają też jej charakter. Mnóstwo tu roślinnych wzorów, romantycznych koszul oraz oversizowych bluz. Karolina nie należy do zbyt wysokich kobiet, dlatego na scenie mogliśmy ją oglądać w butach na obcasach, które dodawały jej parę centymetrów. Gdy światła reflektorów gasną, debiutująca piosenkarka… stawia przede wszystkim na komfort.

Karolina Artymowicz ma duże powody, by stać się prawdziwą gwiazdą: jest piękna, młoda i oczywiście utalentowana. Jakby tego było mało, ma bardzo dobry gust, jeśli chodzi o modę, a jej stylizacje pozbawione są zadęcia i sztuczności.

Jak sądzicie, czy ma szansę na zrobienie większej kariery?

Fot.: Eastnews, @karolinaartymowicz

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.