Kategorie

Kasia Sokołowska – Top stylizacja w stylu gwiazdy!

Jeśli chcesz wyglądać jak gwiazda i jednocześnie nie przepłacać, to ten artykuł powinien spełnić Twoje oczekiwania. W szczególności jeśli lubisz styl Kasi Sokołowskiej, ponieważ to właśnie jej stylizacjom przyjrzymy się bliżej w tym materiale. 

Katarzyna Sokołowska, to jedna z najważniejszych postaci polskiego świata mody. Bez tej osoby nie odbędzie się żaden ważny pokaz oraz event w show biznesie. Jest najlepszą choreografką, scenografką, a przede wszystkim pasjonatką swojej pracy, co czyni ją niekwestionowanym guru wśród reżyserów pokazów mody. O Kasi Sokołowskiej zrobiło się głośno, gdy została jurorką trzeciej edycji programu Top Model. Od tego czasu stała się modową inspiracją dla miliona polskich kobiet.

W stylu gwiazdy

Nasza gwiazda, jest jedną z najlepiej ubranych polek show biznesu. Czesto powtarza, że kluczem udanej stylizacji są dobrze dobrane jeansy, idealnie skrojona marynarka oraz wspaniałe szpilki, które wymuszają zgrabną postawę i pięknie wydłużają nogi, które Kasia bardzo lubi eksponować.

W stylu Kasi Sokołowskiej

U Katarzyny Sokołowskiej uwielbiamy to, że wspaniale wygląda zarówno w bardzo eleganckich jak i casualowych stylizacjach. Jest doskonałym przykładem na to, że kobieta w średnim wieku może wyglądać wspaniale. Według nas tajemnicą udanych stylizacji Kasi jest jej uśmiech, który zawsze jej towarzyszy – bierzmy z niej przykład!

Propozycje Stylistek Allani

Stylizacja Allani Kasia Sokołowskiej

Elegancka stylizacja inspirowana stylem Katarzyny

Fot.: Pinterest, mat. prasowe

 

 

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.