Kategorie

Kasia Sowińska

Kasia Sowińska wraca na ekran!

Kasia Sowińska wraca na ekrany! Powrót do Polski okazał się dla gwiazdy pasmem sukcesów. Piękna, zdolna i wszechstronnie uzdolniona artystka nieźle namiesza w polskim show biznesie. Koniecznie sprawdź nad czym teraz pracuje!

Kasia Sowińska zajmuje się nie tylko aktorstwem ale również modelingiem i muzyką. Na stałe mieszka w Los Angeles, to tam spełnia się zawodowo oraz rozwija swoje pasje. Sporadycznie pojawia się na Polskich ekranach, ostatnio poprowadziła Galę Boxing Night. Ale to nie jedyny sukces tej pięknej dziewczyny po powrocie do ojczyzny.

Kasia Sowińska w serialu

Aktorka Kasia Sowińska na kilka miesięcy wróciła do kraju. To zdecydowanie nie będą wakacje! Gwiazda na swoim Instagramie pochwaliła się nowym projektem. Aktorkę zobaczymy już niedługo w serialowym hicie Telewizji Polskiej –”Komisarz Alex”. Jak przystało na serial kryminalny będzie z pewnością niebezpiecznie, pojawią się spektakularne akcje. Czekamy, aż odcinek z Kasią zostanie wyemitowany! Wkrótce gwiazdę będziemy mogli oglądać również w programie Polsatu „Hell`s Kitchen”. W kulinarnym show aktorka wystąpi gościnnie w jednym z odcinków.

Kasia Sowińska – stylowa gwiazda

Kasia Sowińska swoją niesamowitą sylwetkę zawdzięcza uprawianiu różnych sportów. Rower, rolki, ćwiczenia w parku to tak aktorka spędza swój wolny czas. W jej szafie znajdziemy mnóstwo sportowych ciuchów. Na co dzień gwiazda stawia na wygodę i klasykę. Dżinsy, ramoneska, basicowy T-shirt i płaskie buty to ulubiony zestaw Kasi. Na wielkie wyjścia i galę wybiera natomiast długie suknie, często z odkrytymi plecami lub dekoltem. Seksowne kombinezony i krótkie sukienki nosi na mniej oficjalne eventy. Na czerwonym dywanie gwiazda zawsze błyszczy!

?? ps. Czasami jestem dobra ciocią i opiekuje się tym Czortem ? Co za charakterek ? #Czesiek

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika K A S I A S O W I N S K A ? (@kasiasowinskalosangeles) 24 Sie, 2016 o 7:03 PDT

 

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.