Kategorie

 • Allani
 • /
 • W stylu gwiazdy
 • /
 • Katarzyna Cichopek pokazała więcej, niż chciała! Internauci są zszokowani
katarzyna cichopek

Katarzyna Cichopek pokazała więcej, niż chciała! Internauci są zszokowani

Katarzyna Cichopek na pewien czas zniknęła z show-biznesu, aby teraz powrócić ze zdwojoną siłą. Na ściankach nie pojawia się już tak często, jak za czasów swojej świetności, jednak gdy tylko zaszczyci swoją obecnością imprezę branżową, zawsze elektryzuje publikę. Co ma w sobie Pani Cichopek, że trudno przejść obok jej postaci obojętnie? Sami zobaczcie.

Polacy pokochali Cichopek za skromność i dziewczęcą aparycję, którą raczyła fanów „M jak Miłość” w każdy wieczór emisji telenoweli. Jak widać, miłość do aktorki nie słabnie i fani wciąż spragnieni są plotek na jej temat. Na szczęście Katarzyna Cichopek jest bardzo atencyjną osobą i potrafi wywołać wokół siebie spore zamieszanie. Raz wzbudza zachwyty idealnie dobraną stylizacją, następnym razem zalicza swoim zachowaniem niechlubną wpadkę. Tym razem jednak celebrytka wzniosła się na wyżyny swoich możliwości i podczas „Wielkiego testu wiedzy o polskich serialach” „pokazała”, że… potrafi skraść całe show!

Katarzyna Cichopek w dziewczęcej stylizacji

Bez wątpienia Katarzyna Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które wraz z wiekiem wyglądają coraz lepiej. Jej młodzieńczy wygląd zawsze wzbudza zachwyty i generuje zazdrosne pytania „jaki jest przepis na promienny wygląd”? Swoją subtelną urodę podkreśla odpowiednio dobraną garderobą. Dlatego niezwykle często możemy ją podziwiać w kobiecych sukienkach, ozdobionych dziewczęcym printem. Ostatnio zadała szyku w pięknej sukience w groszki, tym razem zdecydowała się na delikatne kwiatuszki, który wprowadziły świeżość do jej wyglądu. Tą stylizacją gwiazda M jak miłość udowadnia, że jest prawdziwą fashion victim, ponieważ nie tylko potrafi idealnie dobrać styl garderoby do swojej urody, ale również pokazuje, że obowiązujące trendy nie są jej obce. Kwiatuszki – to właśnie ten wzór opanuje garderoby wszystkich fashionistek w zbliżającym się sezonie – radzimy wzbogacić nimi swoją szafę.

Gwiazda „M jak Miłość” zaliczyła wpadkę

Jednak, żeby wszystko nie było aż tak poprawne, gwiazda postanowiła wprowadzić do swojego wizerunku odrobinę pikanterii. W ten sposób (świadomie lub nie), zaliczyła ogromną wpadkę, która nie przystoi aż tak doświadczonej gwieździe. Celebryka na chwilę „zapomniała”, że ma na sobie niezwykle kusą sukienkę, która, gdy tylko podniosła nogę, pokazała zakamarki, których nikt nie powinien publicznie oglądać. Czego możemy się nauczyć na jej przykładzie? Po pierwsze nóżki trzymać zawsze blisko siebie, oraz zważać na odpowiedni dobór długości sukienki.


Sukienki w kwiatki w stylu Katarzyny Cichopek:

Więcej sukienek w kwiatki znajdziesz >> TUTAJ <<

Fot.: EastNews

7 komentarzy

 • Fisher78

  Luty 2, 2018 at 6:24 pm

  Sensacja że jej wystawało kawałek… Cichopek zawsze była tylko przeciętna. Idąc w zwykłym polskim miasteczku kilometr na piechotę spotkamy 10 dziewczyn tego typu po drodze. Czym się zachwycacie, głupi Polacy? Tymi starymi pudłami pokroju Rusin, Rozenek, Cichopek, Kożuchowskiej czy Chylińskiej? Naprawdę nie ma nic lepszego? Kogo jeszcze obchodzą i podniecają te stare smoki? Jeśli by do sieci wyciekło ich zdjęcie rozwartej dziury w wymiarach metr na metr i jakości HD z wyraźnie widoczną wątroba to nikogo by to już nie ruszyło.

  • Liz

   Luty 5, 2018 at 6:47 pm

   Chciałam Poinformować Fisher78 że akurat Kasia Cichopek jest naturalną pięknością,bez zrobionych ust i cycków,niestety jest osoba publiczną i to co ktoś tutaj nazwał jej wpadką jest po prostu kawałkiem jej seksownego ciała, poza tym -Głupi Polacy?Stare smoki? -Komentarz raczej wskazujący na ograniczenia Fisher28, myślę że za bardzo przedmówca wpatrzył się w jakieś rozwarte dziury i teraz Piękna nie dostrzega :),pozdrawiam

 • Hańcza

  Luty 12, 2018 at 4:05 pm

  A te „fotografy”czyhają,tylko na taką okazję i sensacja gotowa.Nic innego nie potrafią,takie „fotografy” brukowe.Jesteście gó..o warci hieny.