Kategorie

Kate Middleton

W książęcym stylu – zobacz najlepszą stylizację Kate Middleton!

Wybraliśmy najlepszą stylizację Kate Middleton! Przeczytaj artykuł i sprawdź czy zgadzasz się z naszą decyzją.

Kate Middleton oprócz tytułu Księżnej Cambridge, została również okrzyknięta królową stylu XXI wieku! Jej gracja i elegancja wyróżnia ją wśród współczesnych księżniczek, a jej normalność sprawia, że kochają ją tłumy.

Księżna słynie z niesamowitej klasy i wyczucia stylu. Tak było również podczas wizyty w Wielkiej Brytanii prezydenta Chin Xi Jinpig. Księżna założyła wspaniałą burgundową sukienkę od włoskiego domu mody Dolce&Gabbana, która została uszyta z delikatnej koronki. Do tego dobrała zamszowe czółenka w kolorze zbliżonym do sukienki oraz minimalistyczną kopertówkę. Cała stylizacją zachwyca prostotą i udowadnia, że takie zestawy mogą być bardzo szykowne i sprawdzają się nawet w książęcym wydaniu. My jesteśmy zachwyceni, a Wy?

W stylu Księżnej Kate

Nasze Stylistki również przyjrzały się bliżej kreacją Kate Middleton i wybrały te, które według nich są najbardziej zachwycające. Poznaj ich wybory!

Stylizacja Kate Middleton

Stylizacja Kate Middleton

Stylizacja Kate Middleton

fot: East News	

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.