Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Katy Perry ożywiła trend na #twinning look!
katy parry w nowej fryzurze

Katy Perry ożywiła trend na #twinning look!

Katy Perry zaskoczyła wszystkich pojawiając się na 40. urodzinach swojego narzeczonego, Orlando Blooma, w nowej fryzurze! To oryginalny sposób na okazanie przez nią gorących uczuć do aktora. Zobaczcie i oceńcie sami głośną metamorfozę piosenkarki!

Katy Perry i Orlando Bloom w blondzie

Katy Perry zdążyła już przyzwyczaić nas do radykalnych zmian w swoim wizerunku, ale tym razem jej nowy wygląd, a konkretnie nowa blond fryzura, okazała się również pomysłem na niespodziankę dla Orlando, który rozjaśnił włosy kilka miesięcy temu do filmowej roli. Para spotyka się od roku i wciąż podsyca plotki o domniemanej ciąży Katy i planowanym ślubie. Fryzura piosenkarki i #twinning look sławnej pary tylko podgrzał atmosferę w mediach.

 

Courtney Love i Kurt Cobain

Courtney Love i Kurt Cobain na gali MTV Music Awards w 1993 roku wykreowali trend na #twinning look i jako pierwsi okazali sobie uczucia niemal identycznymi fryzurami. Oboje pojawili się na gali w platynowych, rozjaśnionych słońcem fryzurach. On miał na sobie niedbale założony t-shirt w paski i charakterystyczne okulary w różowych oprawkach, w których wcześniej widywana była Courtney. Ona natomiast pojawiła się w białej,  mocno wydekoltowanej sukience, niosąc na rękach małą Frances Bean. Zdefiniowali wówczas styl grunge i nowy trend, któremu wkrótce poddały się również inne gwiazdy.

Gwyneth Paltrow i Brad Pitt

Niemal trzyletni związek Gwyneth Paltrow i Brada Pitta (para rozstała się w 1997 roku) obfitował w wiele okazji do wspólnego pojawiania się na czerwonym dywanie. Aktorzy lubili podkreślać swoje uczucia pasującymi do siebie stylizacjami, a na premierze filmu Zdrada postanowili zaprezentować światu niemal identyczne, krótkie blond fryzury. Styliści i fani byli zachwyceni tą metamorfozą, jednak para wkrótce potem zdecydowała się zerwać zaręczyny, tym samym udowadniając, że #twinning look nie gwarantuje szczęścia w związku.

Kate Moss i Johnny Depp

Rozstanie w tym samym roku kolejnej, sławnej i bardzo stylowej pary, Kate Moss i Johnego Deepa, poprzedziły dziesiątki zdjęć, na których zakochani byli ubrani w podobne lub wręcz w takie same ubrania. Również ich fryzury były utrzymane w charakterystycznym, niedbałym, rock’n’rollowym stylu. Oboje stali się ikonami, a ich ówczesny wygląd do dzisiaj naśladują tysiące par na całym świecie.  

[poll id=”15″]

Fot.: eastnews

Napisz do autora: katarzyna.sekscinska@allani.pl

Od ponad 10 lat związana z branżą Fashion jako manager, VM, stylista, dyrektor kreatywny i wykładowca akademicki. Z wykształcenia specjalista ds. PR i Corporate Identity. Traktuję modę jako sztukę wyrażania emocji i jeden z kluczy do realizacji marzeń i życiowych celów. Hołduję zasadzie ‘less is more’ czyli prostym rozwiązaniom w budowaniu garderoby i etycznemu podejściu do mody. Praca wymaga ode mnie dużych pokładów kreatywności, więc w wolnym czasie wyłączam telefon i komputer, bycie offline to dla mnie najlepszy relaks.