Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Kendall Jenner świętuje urodziny w butach za… 35 tys.!
kendall jenner świętuje urodziny

Kendall Jenner świętuje urodziny w butach za… 35 tys.!

W ubiegły weekend Kendall Jenner świętowała swoje 22. urodziny w gronie rodziny i przyjaciół! Było radosne „Happy Birthday”, pinata, urocze selfie i oczywiście… przepych! Trudno uwierzyć, ale „skromna” w ilości materiału stylizacja solenizantki kosztowała prawie 40 tys. złotych!

100 lat Kendall Jenner!

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych topmodelek naszych czasów oraz czołowa it-girl świętowała swoje urodziny! Modelka wraz z przyjaciółmi oraz prawie całym klanem Kardashianów (zabrakło Kylie Jenner oraz Khloe Kardashian – czyżby siostry obawiały się publicznego pokazywania ciążowych brzuchów?) wybrała się do modnej restauracji w Hollywood, gdzie hucznie celebrowali ten wyjątkowy dla Kendall dzień. Jak wyglądała solenizantka? Jak to przystało na najważniejszą w tym dniu osobę, Kendall postanowiła wyglądać wyjątkowo – zrobiła to jednak w iście celebrycko-Kardashianowy sposób.

Top modelka w dniu swojej imprezy wyciągnęła z garderoby to, co najdroższe i najbardziej świecące. Mowa tu oczywiście o kozakach Saint Laurent o wartości 8 tys. €, które wykończone są tysiącami połyskujących, srebrnych kryształków! Błysk, przepych i blichtr! Jak na rasową trendsetterkę przystało, Kendall postanowiła zachować w swojej stylizacji umiar i niezwykle ekstrawaganckie i luksusowe buty przełamała skromnym casualem. Modelka zdecydowała się na kusy crop top, sięgający linii piersi oraz obszerne boyfriendy z przetarciami, które luźno zwisały na niezwykle smukłej talii celebrytki. Tę prostą stylizację Kendall dopełniła niezwykle modnymi w tym sezonie kolczykami – kołami. Jak uważacie, czy ta stylizacja o wartości blisko 40 tys. złotych jest warta swojej ceny? My nikomu do portfela nie zaglądamy, ale Kendall… „stać” Cię na więcej!

Skomponuj stylizację w stylu Kendall Jenner:

Fo.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment