Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Kendall Jenner w jesiennej kampanii dla Fendi

Kendall Jenner w jesiennej kampanii dla Fendi

Mimo, że lato w pełni, to włoski dom mody Fendi pracuje już nad swoją jesienno-zimową kampanią. Zobaczcie jakie efekty osiągnął Karl Lagerfeld współpracując z swoją muzą  Kendall Jenner. Przygotujcie się na dużą dawkę zdjęć!

Wizja jesienno-zimowej kampanii włoskiego domu mody Fendi opiera się na modzie lat 60, w których królował Elvis Presley, mocne makijaże i fantazyjne printy. Twórcą zdjęć jest oczywiście sam Karl Lagerfeld, a przed obiektywem nie kto inny jak obecnie jedna z najbardziej znanych topmodelek Kendall Jenner. Trzeba przyznać, że po takim duecie możemy spodziewać się na prawdę rewelacyjnych efektów. Czy tak jest faktycznie?

Kendall Jenner przed obiektywem Karla Lagerfelda

Na potrzeby sesji Kendall znacznie skróciła włosy, które zostały wystylizowane w stylu króla Rock ‚n’ Rollu Elvisa Presleya. Mocno podkreślone oczy oraz usta w kolorze nude, to również nawiązanie do lat 60. Charakteryzacja Kendall jest mocno posągowa, a mimika pozbawiona większych emocji, czyżby twórcy chcieli nawiązać tym do mroźnej jak sopel lodu zimy? Odniesieniem do tej pory roku na pewno jest białe tło, którego gradient miał przypominać ścianę wykonaną ze śniegu.

Kednall Jenner w nowej kampanii Fendi

W samej kolekcji nie zabrakło oczywiście typowych dla marki Fendi futer oraz topowych torebek, które zostały wzbogacone ciekawymi wzorami oraz przestrzennymi aplikacjami. Charakterystycznym elementem jesienno-zimowej kolekcji są paski, które pojawiają się w wielu interpretacjach kolorystycznych oraz kształtach. Projekty wzbogacone są również o kozaki, których cholewka sięga wysokości uda.

Muszę przyznać, że jestem trochę rozczarowana efektami współpracy wielkiego projektanta Karla i młodej topmodelki. Spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów. Jak dla mnie zarówno sama wizja sesji jak i obróbka graficzna jest zbyt sztuczna i przesadzona, a jakie jest Wasze odczucie?

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.