Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Kendall Jenner wywołała burzę w Internecie!
Kendall Jenner

Kendall Jenner wywołała burzę w Internecie!

Można powiedzieć, że Kendall Jenner dopięła swego. Została gwiazdą najbardziej wyczekiwanego, bo wrześniowego wydania Vogue, czym wzbudziła ogromne emocje w Internecie. O co tyle hałasu? Przeczytajcie!

„September Issue” amerykańskiego Vogue uchodzi za najważniejszą i najobszerniejszą publikację w roku. Cechuje ją ogromna ilość stron i jeszcze więcej reklam. To właśnie we wrześniowej „biblii mody” prezentuje się najgorętsze trendy na najbliższy sezon i zamieszcza najbardziej prestiżowe sesje z gwiazdami. Dla modelek i celebrytek, które znajdą się w tym wyjątkowym wydaniu to ogromne wyróżnienie, a pojawienie się na okładce to prawdziwy skok w karierze i niewątpliwy zaszczyt.

Kendall Jenner we wrześniowym Vogue

Według naczelnej Vogue każda z gwiazd, która znajdzie się na wrześniowej okładce musi mieć to coś. Dlatego najczęściej typuje najpopularniejsze „it girls” naszych czasów jako swoje faworytki. Anna Wintour tym razem zadecydowała, że to Kendall Jenner będzie gwiazdą wrześniowego wydania magazynu. Za Jennerką przemawiają same sukcesy, a pojawienie się we wrześniowym wydaniu to kamień milowy w jej karierze! Posiada ogromną ilość fanów na swoim instagramowym koncie, została też ogłoszona królową mediów społecznościowych. Siostra Kim gościła na niezliczonej ilości okładek największych magazynów z branży fashion, współpracowała z najbardziej prestiżowymi domami mody i stała się muzą Karla Lagerfelda. Nic więc dziwnego, że to ona jest gwiazdą tego specjalnego wydania.

Tytuł okładki nosi nazwę „The Face That Launched Bilion Likes” niewątpliwie jest dosyć wymowny…Kendall wygląda fantastycznie, pozując w ubraniach od największych domów jak Prada, Gucci, Louis Vuitton, Valentino oraz Vetements. Celebrytka stanęła przed obiektywem kreatywnego duetu fotografów Mert&Marcus. Poniżej znajdziecie zabawny filmik, który pokazuje entuzjazm Kendall, gdy pojawiła się na okładce „September Issue”. Co wy myślicie o kontrowersyjnym wyborze Anny Wintour?.

Fot.:Instagram, Eastnews

 

 

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.