Kategorie

  • Allani
  • /
  • Gwiazdy
  • /
  • Kendall Jenner znowu szokuje swoją stylizacją
kendall jenner

Kendall Jenner znowu szokuje swoją stylizacją

Kendall Jenner, oprócz kontrowersyjnego nazwiska, często nosi również kontrowersyjne stylizacje, które wielokrotnie odsłaniają zbyt wiele. Zobacz, co tym razem założyła top modelka podczas swojej wizyty w Paryżu.

Kendall Jenner w Paryżu

Niezaprzeczalnie nienaganna figura Kendall Jenner to atrybut, którym supermodelka może się pochwalić! Gwiazda doskonale wie, jak wydobyć piękno swojej sylwetki, eksponując wszelkie swoje atuty. W przypadku tej stylizacji pokusiła się o pokazanie wysportowanego brzucha, który zakryła jedynie czarnym, mocno prześwitującym body. Kendall doskonale wie, że jej stylizacje śledzą miliony zakochanych w jej stylu kobiet, dlatego dla zachowania przyzwoitości wizerunku, piersi zakryła minimalistycznym… kawałkiem materiału. Wnikliwi jednak bez problemu mogli dostrzec wspomniane atuty modelki, które nie zmieściły się pod małym strzępkiem jeansu. Do góry stylizacji Kendall dobrała uwielbiane przez nią mom jeans z przetarciami, które nisko opadały na jej biodrach oraz oversizowy czarny płaszcz. Klimat stylizacji podkreśliły lakierowane botki za kostkę.

 

Kup ten zestaw

 

Czy  Kendall Jenner przesadziła w doborze tego zestawu? A może ta stylizacja przypadła Ci do gustu?

Wyraź swoją opinię w komentarzu poniżej!

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.