Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Kim Kardashian obraża Amerykanów!
Kim Kardashian dla magazynu Interview

Kim Kardashian obraża Amerykanów!

Kim Kardashian po raz kolejny udowodniła, że nie ma dla niej tabu! Celebrytka uraziła miliony Amerykanów, pozując dla magazynu Interview i stylizując się na słynną amerykańską ikonę. Sprawdźcie, w jaką postać wcieliła się Kim! Szokujące?

Kim Kardashian co jakiś czas musi przypomnieć o sobie mediom. Tym razem gwiazda postanowiła nie pokazywać jednak ciała, lecz upodobnić się do jednej z największych ikon XX wieku. Kardashianka zrobiła to, udzielając wywiadu prestiżowemu magazynowi „Interview”, który założył Andy Warhol. Jednak to nie wypowiedzi celebrytki o życiu, codziennej rutynie i talencie rozsierdziły Amerykanów, lecz towarzysząca im sesja zdjęciowa.

Kim stylizuje się na Jacqueline Kennedy

Kim Kardashian wraz z 4-letnią córką North wystylizowała się na nieżyjącą już pierwszą damę Stanów Zjednoczonych – Jacqueline Kennedy. Na fotografiach możemy zobaczyć celebrytkę uczesaną podobnie jak Jackie i noszącą ubrania charakterystyczne dla pierwszej damy. Kim pozuje w białych rękawiczkach, perłowych kolczykach i naszyjnikach na tle luksusowych wnętrz nawiązujących do Bialego Domu, a towarzyszy jej mała North w skromnej czarnej sukieneczce. Warto zaznaczyć, że dla latorośli Kim i Kanyego Westa jest to okładkowy debiut. Stylizacje Kim utrzymane są w klasycznej elegancji lat 50. – na zdjęciach zobaczymy dopasowane ołówkowe sukienki, futra,eleganckie szpilki i trapezowe torebki. Trzeba przyznać, że celebrytka w szykownych kreacjach może wyglądać naprawdę z klasą!

Kim Kardashian nową pierwszą damą Ameryki?

Eleganckie ubrania Kim nie zdziwiłyby nikogo, gdyby przy okazji nie próbowała upodobnić się do Jackie Kennedy. Dla Amerykanów była pierwsza dama to świętość i prawdziwa ikona stylu. Tymczasem Kim Kardashian na zdjęciach autorstwa Stevena Kleina robi wszystko, aby wyglądać tak jak ona, co, zważywszy na wątpliwą karierę celebrytki, jej liczne skandale, świecenie golizną i wyzywający styl może być traktowane jak obraza. Oliwy do ognia dolał jeszcze podpis widniejący na okładce magazynu, który głosi, że Kim jest nową pierwszą damą Ameryki oraz celowe przyciemnienie skóry przez grafików. Przesada? Internet już zareagował, a wielu czytelników ogłosiło bojkot magazynu. Okazuje się, że to nie nagość może poruszyć najbardziej czułe struny purytańskich Amerykanów, lecz jawna kpina z kobiety, która na stałe zapisała się w historii ich kraju. Czyżby teraz Kim czekały prawdziwe kłopoty?

Ubrania w stylu Jackie Kennedy:

Fot.: Instagram

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.