Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Kim Kardashian została mamą po raz trzeci
kim kardashian

Kim Kardashian została mamą po raz trzeci

Kim Kardashian została mamą po raz trzeci! Jesteś zaskoczona, ponieważ wciąż na Instagramie chwali się swoim płaskim brzuchem? Nie jest to wynik cudu, ale konsekwencja wynajęcia przez rodzinę Kardashian-West surogatki. Zobacz, jak celebrytka ogłosiła tę szczęśliwą nowinę światu!

Kim Kardashian i Kanye West zostali rodzicami

Informację o narodzinach córeczki (tak, tak to kolejna kobietka w rodzinie Kardashianów) świeżo upieczeni rodzice postanowili przekazać za pomocą oświadczenia, umieszczonego na oficjalnej stronie Kim. Gwiazda poinformowała, że dziewczynka urodziła się 15 stycznia o 00:47 i ważyła 3,35 kg. Rodzice podziękowali matce zastępczej, dzięki której mogli przywitać na świecie kolejne dziecko oraz lekarzom i pielęgniarkom asystującym przy porodzie. Gwiazda zdradziła również, że ich obecne dzieci, North i Saint, są niezwykle podekscytowane urodzinami małej siostrzyczki i już nie mogą się doczekać, aby ją poznać! Rodzice nie zdradzili jednak imienia nowo narodzonej córeczki, jednak znając upodobania Kim i Kanye podejrzewamy, że może być to np. East lub South.

Te rzeczy pokochałaby Kim:

Warto również wspomnieć o samej surogatce. Kim Kardashian zdradziła, że matka zastępcza na początku była nieświadoma, że nosi dziecko najsławniejszej rodziny w Ameryce. Dopiero po pewnym czasie celebryci zdecydowali się ją o tym poinformować! Podobno kobieta była niezwykle szczęśliwa z tego powodu, wręcz wyznała, że jest dumna, że może pomóc w powiększeniu rodziny Kardashian-West. Podobno wybór odpowiedniej surogatki trwał miesiącami i kosztował celebrycką parę 45 tys.$.

W stylu Kim Kardashian: 

Dzieci Kim i Kanye

Kim i Kanye maja już dwójkę uroczych dzieci, które celebrytka urodziła naturalnymi sposobami. Niestety, ostatni poród wiązał się z wieloma komplikacjami, dlatego lekarz odradzili Kardashiance podejmowania kolejnej próby urodzenia dziecka. Z tego powodu para w przypadku trzeciego dziecka zdecydowała się na wynajęcie surogatki. Zanim jednak media wypełnią się zdjęciami nowej córeczki Kim, która bez wątpienia stanie się kolejną małoletnią gwiazdą, skupmy się na chwilę na North i Saint – dzieciach celebrytów.

North West to czteroletnia urocza dziewczynka, oczko w głowie rodziców, którzy inwestują w nie nie tylko uczucia i czas, ale również sporo pieniędzy. Mała, mimo że niedawno się urodziła, już została okrzykniętą jednym z najbardziej stylowych dzieci na świecie. Nic dziwnego, jest lepiej ubrana niż niejedna dorosła kobieta! I tutaj właśnie pojawia się problem. Wiele osób zarzuca Kim, że ubrania North nie są dopasowane do jej wieku. Celebrytka często ubiera swoją córkę w futra, skórzane kurtki, ciężkie buty i niebotycznie drogie kreacje od światowych projektantów. Jednak czasami nawet najbardziej stylowa matka pragnie wprowadzić do garderoby swojego dziecka odrobinę dziewczęcych akcentów – w tym przypadku Kim zazwyczaj wybiera tiulowe spódniczki lub różowe ubranka.

Ubranka w stylu North West: 

Dwa lata temu Kim i Kanye przywitali w swojej rodzinie małego Saint’a. Chłopczyk nie odstaje stylem od małej North. Jak to przystało na rodzinę Kardashian, również jego garderoba musi być pełna drogich, luksusowych marek, których zakup wydaje się wręcz irracjonalny, gdy wyobrazimy sobie, jak szybko rosną dzieci. Chłopczyk zazwyczaj jest małą kopią swojego taty – ubrany w obszerne ubranka, spodenki z obniżonym krokiem i oczywiście sportowe sneakersy. Jak myślicie, czy w przyszłości również zostanie jednym z najbardziej stylowych mężczyzn USA oraz czy zaprojektuje buty, które będą pożądane na całym świecie?

Ubranka w stylu Saint Westa:

Fot.: Instagram

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.

One Comment