Kategorie

kino kobiet

Kino Kobiet z Allani

Marzysz o imprezie wyłącznie dla kobiet? Chcesz spędzić miły wieczór w gronie przyjaciółek, poznać filmowe nowości, dowiedzieć się o nowinkach kosmetycznych, wziąć udział w konkursach i wygrać nagrody? Kino Kobiet jest dla Ciebie!

Nie ma drugiego takiego wydarzenia dedykowanego wyłącznie kobietom. Podczas wieczoru w kinie Helios, któremu patronuje Allani, zobaczycie nie tylko specjalnie wybrany dla Was film, ale również będziecie mogły wziąć udział w atrakcjach przygotowanych tylko dla Was! Przed seansem dowiecie się o wszystkich kosmetycznych i modowych nowinkach. Chcecie wiedzieć, jaki salon fryzjerski właśnie powstał w Waszym mieście, gdzie warto wyjść na spotkanie z przyjaciółkami albo jakim pielęgnacyjnym zabiegom najlepiej się poddać? O wszystkim poinformujemy Cię na naszym babskim wieczorze! Dodatkowe konkursy z fantastycznymi nagrodami umilą Ci czas i poprawią nastrój. Kino Kobiet gwarantuje sporą dawkę odprężenia, przyjemności i zabawy w kobiecym gronie.

Nie zastanawiaj się dłużej i przyjdź sama lub z koleżankami. A może chcesz zorganizować wypad grupowy wraz ze znajomymi z pracy? Wspólnie spędzony czas „po godzinach” może świetnie wpłynąć na atmosferę i wzajemne relacje pomiędzy pracownikami. Zapytaj w swojej firmie o możliwość takiego wyjścia albo sama zorganizuj własny firmowy wypad z koleżankami.

Czerwcowe Kino Kobiet

A co czeka Cię na najbliższym seansie? Już 19, 21 lub 22 czerwca (w zależności od wybranego kina Helios) poznasz perypetie matki i córki, które w tym samym czasie zachodzą w ciążę… „Mamy 2 mamy” to francuska odpowiedź na słynny „Dziennik Bridget Jones”. Zabawne perypetie bohaterek, humor na najwyższym poziomie i moc atrakcji – to wszystko czeka na Ciebie na najbliższym spotkaniu z cyklu Kino Kobiet. Nie może Cię tam zabraknąć!

Specjalnie dla Ciebie przygotowałyśmy KONKURS, na którym możesz wygrać 5 podwójnych zaproszeń do kina Helios na czerwcowe wydarzenie Kino Kobiet! Co zrobić, żeby zdobyć nagrodę? Wejdź na nasz profil na Instagramie i sprawdź szczegóły >>>> KLIK

Fot.: Materiały organizatora

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.