Kategorie

  • Allani
  • /
  • Eventy
  • /
  • Dołącz do wyjątkowego projektu – Kobieca Marka Roku!

Dołącz do wyjątkowego projektu – Kobieca Marka Roku!

Trwa obecnie I ogólnopolski plebiscyt „Kobieca Marka Roku” przeznaczony dla firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi skierowane do wymagających i ceniących wysoką jakość kobiet! Ty również możesz zostać uczestnikiem tego projektu i dołączyć do grona liderów polskiego rynku!

Kobieca Marka Roku

Kobieca Marka Roku – Klasa i Styl to projekt dla firm oferujących wysokiej jakości bezkonkurencyjne oraz jedyne w swoim rodzaju produkty oraz usługi, skierowane do kobiet nowoczesnych szukających wyzwań i nowych rozwiązań! Laureaci plebiscytu otrzymują tytuł Kobieca Marka Roku i/lub Woman Star niosący za sobą wiele korzyści wizerunkowych dla firmy oraz wymiernych działań promocyjnych.

Tytuł Kobieca Marka Roku przyznawany jest w kategoriach: uroda i pielęgnacja, moda, dodatki i akcesoria, multimedia, zdrowie, gadżet, hobby, dom, motoryzacja i elektronika oraz w kategoriach specjalnych Kobieca Marka Roku/Debiut i Kobieca Marka Roku/Odkrycie. Warto zgłosić swoją firmę już teraz, ponieważ liczba miejsc we wszystkich kategoriach jest mocno ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania limitu miejsc pod adresem: kobiecamarka@kobiecamarkaroku.pl.

Kapituła plebiscytu

Projekt Kobieca Marka Roku jest wspierany i rekomendowany przez Ambasadorki wchodzące w skład Kapituły projektu. W tym roku w tym zacnym gronie możemy powitać Kamilę Szczawińską – supermodelkę, blogerkę, autorkę książki o gotowaniu, Paulinę Sykut – Jeżynę – prezenterkę telewizyjną, dziennikarkę i piosenkarkę oraz Darię Łachotę – miłośniczkę zdrowego żywienia, mamę trójki dzieci oraz trenerkę kulinarną. Ekspertki dokonują oceny zgłoszeń kandydatów i nominują ich do tytułu Woman Star, będącym wyrazem uznania i uhonorowania za wysiłek i troskę o wybijającą się jakość oferowanych produktów i usług.

Uroczysta Gala Finałowa I edycji projektu odbędzie się w listopadzie 2017 roku w Warszawie. Jako patron medialny całego wydarzenia serdecznie zachęcamy do udziału w projekcie i śledzenia całego jego przebiegu! Więcej informacji na temat plebiscytu dostępnych jest na stronie:  www.kobiecamarkaroku.pl.

Fot.: Mat. prasowe, Imaxtree

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.