Kategorie

czerwona szpilka

Kobieta piękna, zdrowa, niezależna!

Już 3 czerwca we Wrocławiu odbędzie się konferencja Ladies Every Day, na której nie zabraknie silnych, niezależnych kobiet z apetytem na życie! Ty również możesz dołączyć do tego pięknego grona!

Konferencje organizowane przez „Czerwoną Szpilkę” spotkały się z pozytywnym odzewem i zadowoleniem uczestniczek, dlatego organizatorki postanowiły powtórzyć sukces i zorganizować kolejne spotkanie, stworzone z myślą o kobietach! Temat przewodni całodniowego wydarzenia Ladies Every Day to „Kobieta piękna, zdrowa, niezależna”, na którym uczestniczki będą mogły między innymi skorzystać z wiedzy 5 inspirujących prelegentów. Co jeszcze czeka nas 3 czerwca?

Konferencja Ladies Every Day

Konferencja zapewnia kilka godzin niesamowicie inspirujących i motywacyjnych treści, które zostaną przekazane przez odnoszących sukcesy ekspertów. Uczestniczki otrzymają 5 godzin praktycznej wiedzy dotyczącej m.in niezależności finansowej, kreatywności w biznesie, facefitnessu oraz zdrowego odżywiania. Prelegenci zdradzą również swój przepis na osiągnięcie sukcesu, opierając się na własnych doświadczeniach z ich kariery. Jednak Ladies Every Day to nie tylko wykłady, ale również doskonała przestrzeń do nawiązywania biznesowych kontaktów. Większość uczestniczek wydarzenia to kobiety na wysokich stanowiskach lub prowadzące własny biznes, co daje możliwość na swobodną wymianę doświadczeń i budowanie relacji procentujących na przyszłość. Dlatego jeśli szukasz partnera lub mentora biznesowego, to jest to wydarzenie, którego nie możesz ominąć!

Całą agendę spotkania wraz z opisem wszystkich ekspertów znajdziesz na stronie Czerwona Szpilka – TUTAJ

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3mja6bxG2KM” width=”840″ height=”800″]zdj [/su_youtube]

Bilety na konferencję

Chciałabyś dołączyć do grona kobiet sukcesu na wydarzeniu Ladies Every Day? Do 20 maja kupisz bilety w obniżonej cenie na stronie wydarzenia. Możesz również wziąć udział w naszym konkursie na Instagramie @allani.pl i wygrać podwójną wejściówkę! Dowiedz się więcej TUTAJ.

Fot.: Mat. prasowe, Shutterstock

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.