Kategorie

Kobiety oszalały na punkcie tych uroczych sandałków!

Szukacie najbardziej uroczych butów świata? Sandałki, które Wam dzisiaj zaprezentujemy, biją rekordy popularności na Facebooku, Pintereście i Instagramie! Inspiracją do ich stworzenia była uwielbiana przez wszystkich postać Disney’a – zgadniesz która?

Sandałki Minnie Mouse

Która z nas nie lubi powrócić wspomnieniami do okresu dzieciństwa i bohaterów kreskówek, którzy towarzyszyli nam w tamtym czasie? Okazuje się, że sentyment do tego czasu przekłada się na garderobę największych fashionistek! Obecnie niezwykłą popularnością cieszą się buty inspirowane Disney’owską Myszką Minnie, stworzone przez Oscara Tyie. To urocze połączenie klasycznego modelu sandałków na szpilce lub słupku z uszkami w okolicy pięty, nawiązującymi do bajkowej narzeczonej najbardziej popularnej myszki Miki. Projektanci uwielbiają czerpać inspiracje ze świata bajek! Wśród miłośników Disney’owskich produkcji znalazł się nie tylko twórca naszych uroczych sandałków, ale również autorzy kolekcji Vans, Miu Miu, a nawet nasze rodzime Local Heroes, nawiązujące swoimi projektami do baśni „Piękna i Bestia”. Ich projekty sprzedawały się w zawrotnym tempie, potwierdzając jedynie fakt, że uwielbiamy utożsamiać się z naszymi dobrymi wspomnieniami, dumnie przenosząc je do swojej garderoby.

Za wspomnienia z dzieciństwa jesteśmy również w stanie więcej zapłacić! Popularne sandałki z uszkami w oryginalnej wersji kosztują 556 €, a jeśli dodatkowo nasze cudeńka chcemy mieć wzbogacone o puszek, to do ceny podstawowej przyjdzie nam dopłacić ok 350 €. Cena jednak nie przeraża fashionistek, co potwierdza wielki hype w mediach społecznościowych na tego typu buty. My jednak zadbałyśmy o Twój portfel i znalazłyśmy dla Ciebie tańsze odpowiedniki, za które nie zapłacisz więcej niż 79 zł! Zobacz poniżej!

Produkt dnia:

 

Fot.: Imaxtree, Instagram 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.