Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Kobiety Roku 2017 (i nie tylko) na imprezie Glamour
kobieta roku glamour 2017

Kobiety Roku 2017 (i nie tylko) na imprezie Glamour

Jak co roku, magazyn Glamour wybiera swoją Kobietę Roku! Kto dostąpił tego zaszczytu w 2017 r.? Jak wyglądała gala i kto na nią przybył? Czy gwiazdy obecne na imprezie popisały się swoimi stylizacjami? Sprawdźcie!

Impreza Glamour co roku przyciąga tłumy celebrytek. Nic dziwnego, jest to w końcu kobiece i prestiżowe wydarzenie, a gwiazdy oddałyby wiele, aby zostać wyróżnionym w plebiscycie magazynu. W końcu wyróżnienia przyznaje się najbardziej inspirującym i wyjątkowym kobietom. W tym roku tytuły Kobiety Roku Glamour otrzymało kilka osób. Laureatkami zostały: aktorka Magdalena Boczarska, piosenkarka Natalia Nykiel, mistrzyni świata mieszanych sztuk walki Joanna Jędrzejczyk oraz analityk trendów Natalia Hatalska.

Gwiazdorskie stylizacje na imprezie Glamour

Celebrytki przybyły tłumnie na galę Glamour nie tylko ze względu na nagrody – ważny był sam fakt zabawy w towarzystwie i pozowania na czerwonym dywanie. Wiele z zaproszonych gości uznało imprezę za bardzo prestiżową i postanowiło za wszelką cenę wyróżnić się na czerwonym dywanie. Tak stało się z Margaret, która włożyła wymyślną kreację z trenem uszytą z kraciastego materiału. Wiemy, że kratka to hit sezonu, jednak wplatanie jej do wieczorowych stylizacji chyba nie jest dobrym pomysłem. Nie popisała się też laureatka Kobiety Roku Glamour Natalia Nykiel. Różowy komplet, transparentna czerwona bluzka i jaskrawe czerwone szpilki – nie tak wyobrażałyśmy sobie modne ostatnio połączenie kolorystyczne. Wpadkę przypieczętowała kiepska fryzura. Karolina Pisarek chyba pomyliła galę z ulicą. Jej zestaw złożony ze skórzanej mini, luźnego swetra, kaszkietu i skarpetek założonych do szpilek był bardzo amerykański, jednak dobrze prezentowałyby się w nim wyłącznie siostry Hadid.

Na szczęście na gali pojawiło się grono dobrze ubranych gwiazd. Na ściance promieniała Magdalena Boczarska (czyżby za sprawą ciąży, której aktorka jeszcze nie potwierdziła?). Mała czarna i uroczy żakiet świetnie pasowały do blond włosów. Na uwagę zasługują też panie w bieli: skromna, lecz imponująca Lara Gessler udowodniła, że naturalny wdzięk zawsze wygrywa. Edyta Zając-Rzeźniczak w kombinezonie w szerokimi nogawkami pokazała, że w bieli można wyglądać naprawdę olśniewająco.A Wam jaka stylizacja przypadła do gustu?

[poll id=”177″]

Fot.: Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.