Kategorie

Kokarda pod szyją - detal na jesień

Kokarda – obowiązkowy detal!

Mały akcent potrafi wiele zmienić w stylizacji. Tej jesieni obowiązkowym będzie wiązana pod szyją kokarda, która doda Ci niesamowitego, dziewczęcego wdzięku. Odstaw na bok ciężkie chokery, nadchodzi nowa fala!

Mimo, że modę zdominowały w tym sezonie ubrania i dodatki inspirowane szalonymi latami 80, gdzie królowały mini spódniczki, przerysowane sylwetki, błysk i krzykliwy makijaż, to nie każdy musi utożsamiać się z takim stylem. Wiele kobiet skłania się bardziej w stronę oversizeowych, zwiewnych fasonów, które zakrywają w prawdzie więcej ciała, jednak ciągle podkreślają subtelną stronę kobiecości.

Kokarda pod szyją według projektantów

Kokardy pod szyją - detal na jesień Kokardy pod szyją - detal na jesień

1 – Erdem, 2 – Gucci

Sukienki za kolano ozdobione licznymi falbanami, czy babcine, oversizeowe sweterki z koszulą ozdobioną żabotem wprowadzają do stylizacji nieco dynamiki, podobnie jak ulubiony detal fashionistek – kokarda wiązana pod szyją. W tym sezonie lansują ją takie domy mody jak Erdem, który połączył zwiewne, kwieciste sukienki i koszule z aksamitnymi, cienkimi tasiemkami, czy Gucci, który stawia na kokardy w rozmiarze XXL. W kolekcji Saint Laurent mogliśmy podziwiać szlachetne, satynowe koszule wiązane pod szyją w luźny sposób, Philosophy akcentuje je natomiast w lekko transparentnych sukienkach.

Kokarda w modzie ulicznej

Kokardy pod szyją - detal na jesień Kokardy pod szyją - detal na jesień Kokardy pod szyją - detal na jesień

W modzie ulicznej panuje podobny trend, chociaż fashionistki zawsze znajdą własny sposób interpretacji. Blogerki często wiążą kokardę ze swoich ulubionych apaszek, co jest najprostszym sposobem na stworzenie unikatowej stylizacji. Wzorzysta kokarda dodana do białej koszuli będzie istotnie się wyróżniać! Gotowe ubrania z wszytą tasiemką także wiodą prym na ulicach. Ozdobne kokardy wystają spod kołnierzyków koszul, a także zdobią romantyczne sukienki.

TRENDY, KTÓRE BĘDĄ KRÓLOWAĆ W TYM SEZONIE >>> KLIK

Fot.: Imaxtree

Napisz do autora: klaudia.idzikowska@allani.pl

Nowe technologie, rozwój social mediów i zamiłowanie do mody pozwoliło mi realizować się w Allani. Godzenie studiów psychologicznych, pracy i własnej działalności zdecydowanie rozwinęło u mnie wielozadaniowość. Ciężko oderwać mnie od Instagrama, ale dla przyjaciół, rodziny i spontanicznych podróży od razu się wyloguje!