Kategorie

Konkurs Allani.pl

Konkurs „Zainspiruj się z Allani.pl”

Tworząc stylizację w naszym kreatorze możesz wygrać bon upominkowy o wartości 200 zł! Każdego dnia masz szanse znaleźć się wśród wyróżnionych osób, które zawalczą o nagrodę główną. Zobacz kto dzisiaj stworzył najlepszy zestaw!

Codziennie w naszej zakładce konkursowej prezentujemy grafikę, na której znajdują się motywy, będące inspiracją do tworzenia stylizacji! Ze wszystkich opublikowanych zestawów nasze jury konkursowe wybiera jedną, najbardziej kreatywną stylizację, której autor może wygrać 200 zł na zakupy! Poniżej prezentujemy Wam najlepszą stylizację z wczorajszego dnia.

Wyróżniona stylizacja w konkursie

wyróżniona stylizacja w konkursie

Stylizacja od BARBALELLA

Wczorajsza inspiracja przenosiła nas marzeniami w przepiękne tropiki, pełne soczystej zieleni, delikatnych turkusów i egzotycznej czerwieni. Trzeba przyznać, paleta tych barw jest bardzo inspirująca, co było widać po stworzonych przez użytkowników stylizacjach! Powstało wiele wyjątkowych prac, które zasługiwały na wyróżnienie, jednak dzisiaj prezentujemy Wam stylizację, która wyjątkowo nas zachwyciła. Urzekło nas połączenie butelkowej zieleni z marsalą, które autorka przełamała szykownym szafirem, tworząc dzieki temu oryginalny zestaw. Barbalella wykazała się dużą kreatywnością w intepretacji tematu, dzięki czemu dołączyła do grona wyróżnionych osób w konkursie. Ty też możesz stać się jednym z nich, tworząć stylizację w naszym kreatorze!

Wygraj 200 zł na zakupy!

Poznaj nasze inspiracje na dzisiaj i stwórz zestaw, który zachwyci nasze jury! Nie wiesz jak korzystać z kreatora? Pomożemy Ci! Kliknij w link poniżej:

Jak używać kreatora Allani –> KLIK

day3

Codziennie publikujemy nową dawkę inspiracji, dlatego baw się z nami każdego dnia i zwiększ swoją szansę na wygraną!

Przejdź do zakładki konkursowej i weź udział w konkursie:

----> KONKURS <----

Anna Jurczak

Fot.: Stylizacja użytkowniczki Allani, Pinterest

 

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.