Kategorie

  • Allani
  • /
  • Hot trend
  • /
  • Krata rządzi, czyli najmodniejszy wzór w wydaniu blogerek
challenge blogerki marzec 2018

Krata rządzi, czyli najmodniejszy wzór w wydaniu blogerek

W tym sezonie bezapelacyjnym must-have jest krata. Dziś przedstawiamy ten największy hit w stylizacjach naszych blogerek. Który look najbardziej wpadł Wam w oko? Zobaczcie i koniecznie zagłosujcie!

Krata jest teraz wszędzie! Wiosną nosimy ją w różnych kolorach i dowolnych kombinacjach. Ten ponadczasowy print po latach w końcu wybił się na pierwszy plan. Teraz jest numerem jeden, a najlepszym tego dowodem są stylizacje blogerek. Nosimy ją od stóp do głów jak Ida Cupas lub jako mocny akcenty wmiksowany w stylizacje, jak u Karoliny z Fashion Reef. Jakie pomysły mają blogerki na noszenie tego typu zestawów? Zobaczcie, a na końcu ZAGŁOSUJCIE!

Modna krata: stylizacja Fashion Reef

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Fashion Reef<<<

Stylizacja z kratą Idy Cupas:

Więcej stylizacji znajdziesz na blogu>>>Ida Cupas<<<

↘ Zagłosuj!↙

[poll id=”267″]

______________________________________________________________________________________________________________

Ubrania w kratę znajdziesz poniżej:

 

Fot.: Zdjęcia stylizacji należą do blogerek: Fashion Reef, Ida Cupas

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.