Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Królewska rodzina się powiększy!
pippa middleton

Królewska rodzina się powiększy!

Okazuje się, że Wyspiarze w najbliższym czasie będą mieli co świętować! Brytyjskie media już od kilku dni spekulują na temat prawdopodobnego powiększenia się rodziny królewskiej. Czy te rewelacje zostały potwierdzone? Zobacz!

Mieszkańcy Wielkiej Brytanii hucznie celebrują narodzenie się royal baby. Organizowane są festy, pochody i spekulacje w mediach na temat domniemanego wyglądu przyszłego, królewskiego potomka. Wszystko wskazuje się na to, że Anglia znowu będzie miała powód do świętowania!

Pippa Middleton i James Matthews

Zanim jednak na świat przyjdzie prawowite królewskie dziecko, wcześniej Brytyjczycy powitają kuzyna lub kuzynkę księcia Georga i księżniczki Charlotte. Okazuje się bowiem, że z dużym prawdopodobieństwem to właśnie Pippa Middleton, siostra księżnej, jest obecnie w swojej pierwszej ciąży. W maju została ona żoną byłego rajdowca wyścigowego, milionera – Jamesa Matthewsa, a ich ślub, mimo, że nie należą do królewskiej rodziny, był sensacją na skalę światową! Jak donoszą brytyjskie media, Pippa miała zajść w ciąże podczas miesiąca miodowego. Wydaje się to dość prawdopodobne, ponieważ siostra Kate już wcześniej informowała, że po ślubie nie zamierza długo zwlekać z poszerzeniem rodziny. Dodatkowo, krążą plotki, że siostry Middleton pragnęły urodzić dzieci w tym samym czasie! Jak się okazuje, to marzenie może się spełnić …

Kate Middleton i Książe William

Spekulacje o rzekomej trzeciej ciąży Kate Middleton krążą w mediach już od kilku miesięcy! Wyspiarze już szykują fetę i spekulują nad domniemaną płcią dziecka. Jednak powód do celebracji wydaje się jak na razie przedwczesny, ponieważ do tej pory żadna osoba z rodziny królewskiej nie potwierdziła tej wiadomości. Atmosfera oczekiwania na kolejne, trzecie już royal baby została jednak podkręcona przez całonocny pobyt Kate Middleton w szpitalu króla Edwarda VII w Marylebone. Oficjalnie nie podano powodu wizyty księżnej na ostrym dyżurze, jednak obecność tam szybko skojarzono z problemami Kate podczas wcześniejszych ciąż, które teraz, przy kolejnym dziecku mogły się powtórzyć. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwe oczekiwanie na oficjalne potwierdzenie. Mamy jednak nadzieję, że domysły są trafne i już wkrótce będziemy mogli powitać na świecie kolejnego ślicznego, jak książę George i księżniczka Charlotte, cherubinka w królewskiej rodzinie.

Fot.: EastNews

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.