Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Królowa Halloween jak zwykle nie zawodzi! Zaskoczyła wszystkich!

Królowa Halloween jak zwykle nie zawodzi! Zaskoczyła wszystkich!

Prawdopodobnie nikt nie kocha bardziej Halloween niż Heidi Klum! Gwiazda stała się już ikoną tej amerykańskiej tradycji, wszystko za sprawą najhuczniejszej imprezy jaką co roku organizuje oraz… jej legendarnych już kostiumów! W tym roku była supermodelka ponownie nie zawiodła!

Heidihalloween!

Kolejny raz zostałaś zaproszona na przebieraną imprezę halloweenową i nie chce Ci się nawet przykleić sztucznych zębów lub umazać czerwoną farbą? Niech Twoją motywacją na następny raz będzie Heidi Klum, której kostiumy to małe dzieła sztuki! Nad kostiumem niemieckiej piękności każdego roku pracuje sztab ludzi, który już kilka miesięcy przed wielką imprezą opracowuje konwencję i dopieszcza wszystkie szczegóły  przebrania Heidi. Musi być oryginalnie, zaskakująco i oczywiście przerażająco!

Gdy już myślimy, że modelka osiągnęła wyżyny kreatywności, ona prezentuje się w przebraniu, które całkowicie nas zaskakuje! Przypomnijmy kilka z jej wyjątkowych kostiumów. Heidi na swojej imprezie wystąpiła m.in przebrana w samą siebie w wieku 95 lat, odważyła się również na ucharakteryzowanie ją na człowieka bez skóry, czy wielkie jabłko oplatane przez węża. Jednak jednym z najczęściej komentowanych kostiumów jest przebranie Jessicy Rabbit z 2015 roku, którego charakteryzacja wymagała aż 11 godzin pracy całego sztabu ludzi! Imponujące prawda? Zgadnijcie co supermodelka wymyśliła w tym roku!

Heidi Klum jako wilkołak

Modelka przyzwyczaiła nas do małych spoilerów udostępnianych na jej Instagramie, które zdradzają fragmenty przebrania lub odkrywają rąbek tajemnicy z samych przygotowań charakteryzacji. To kilka sekund informacji ze strony Heidi Klum jedynie podkręca całe napięcie i wywołuje masę spekulacji w mediach odnośnie jej halloweenowego przebrania. W tym roku supermodelka kazała nam czekać wyjątkowo długo, jednak ostatecznie dopełniła tradycji i kilka godzin przed imprezą opublikowała serię filmików zdradzających jej tegoroczne przebranie… Zobaczcie poniżej.

O ile z samych filmików ciężko było wywnioskować w kogo tę noc przeobrazi się Heidi, to wszelkie wątpliwości rozwiały zdjęcia publikowane już w trakcie samej imprezy Halloweenowej! Jak zwykle supermodelka nie zawiodła, ponieważ cała charakteryzacja była imponująca! W kogo wcieliła się niemiecka piękność? Modelka postanowiła uczcić 18 organizowaną przez nią imprezę #Heidihalloween wcielając się w wilkołaka z teledysku Michael Jackson „Thiller”! Zobaczcie, jak się prezentowała!

Celebrytka wiernie odwzorowała kostium Michael’a Jacksona, kładąc nacisk na każdy, najmniejszy szczegół! Jednak jej charakteryzacja nie byłaby pełna bez pojawiających się w teledysku „Thriller” zombie, dlatego Heidi Klum pojawiła się na własnej imprezie w asyście roztańczonych umarlaków!

Podoba Wam się tegoroczny kostium modelki? Napiszcie nam w komentarzu!  

Fot.: EastNews, Instagram @heidiklum

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.