Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Księżna Kate spodziewa się dziecka!
księżna kate jest w ciąży

Księżna Kate spodziewa się dziecka!

Szok i niedowierzanie! To, o czym od kilku tygodni spekulowały media i plotkarskie portale, stało się faktem! To oficjalne! Księżna Kate spodziewa się trzeciego dziecka! Czy Wielka Brytania znów oszaleje na punkcie kolejnego „royal baby”?

Plotki na temat błogosławionego stanu księżnej Kate trwały już od jakiegoś czasu. Zresztą, w ubiegłym tygodniu przypominaliśmy Wam o tym w naszym artykule. Insynuacje na temat ciąży księżnej zaczęły się w momencie, kiedy Kate trafiła do szpitala króla Edwarda VII w Marylebone. Czyżby jej niedyspozycja była związana z mdłościami, które męczyły ją podczas poprzednich ciąż? Cóż, media spekulowały, a para książęca milczała. Aż do dziś!

Pałac Kensington ogłasza radosną nowinę

Właśnie dziś Pałac Kensington oficjalnie poinformował, iż księżna i książę Cambridge spodziewają się trzeciego potomka. Oczywiście, ciążą Kate zachwyceni są wszyscy członkowie rodziny królewskiej. Niestety, księżna, tak samo jak w swoich poprzednich ciążach, cierpi na niepowściągliwe wymioty ciężarnych, dlatego możemy się spodziewać, że jej udział w życiu publicznych w kolejnych tygodniach zmaleje.

Co za niespodzianka! Patrząc na ostatnie zdjęcia szczupłej księżnej Kate, nie spodziewaliśmy się, że może oczekiwać kolejnego dziecka. Szał na punkcie nowego „royal baby” już się rozpoczął i zapewne z każdym dniem będzie tylko narastać. Czy kolejne dziecko książęcej pary będzie równie urocze jak książę Jerzy i mała księżniczka Charlotte?

Jak ubierają się najsłodsi Brytyjczycy? Sprawdź! >>>

Ubrania w stylu księżnej Kate:

 

Fot.: ONS

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.