Kategorie

kate middleton

Księżna Kate w płaszczu z sieciówki – mamy identyczny w niższej cenie

„Efekt Kate” znowu zadziałał! Księżna Cambridge niedawno założyła casualowy płaszcz z sieciówki, który jak można się było spodziewać, wyprzedał się w mgnieniu oka. Nic jednak straconego, znalazłyśmy dla Ciebie fasony, które wyglądają niemal identycznie, a dodatkowo są dużo tańsze!

Kate Middleton w płaszczu w kratkę

Kate Middleton już nie raz udowodniła, że udana stylizacja nie łączy się tylko z metkami od światowych projektantów. Księżna bardzo często sięga po dużo tańsze ubrania, które każda z nas może kupić w popularnych sieciówkach. Niestety, jest to tylko teoria, ponieważ zazwyczaj wszystkie rzeczy, które zakłada Kate, w kilka godzin stają się Świętym Graalem zakupowym. Dlatego warto potraktować garderobę księżnej jako inspirację i znaleźć odpowiedniki jej kultowych ubrań w sieciówkach lub sklepach internetowych.

Co tym razem roznieciło szaleństwo zakupowe wśród obserwatorów księżnej Kate? Mowa o prostym w kroju płaszczyku w najmodniejszy print tego sezonu, czyli kratę. Mimo że ten wzór na jakiś czas odszedł w zapomnienie i kojarzony był raczej z mocno konserwatywnym stylem, tej jesienni powraca ze zdwojoną siłą i zagląda do szafy każdej fashionistki! Do ich grona dołączyła również Kate, która swoją „perełkę” kupiła w Zarze za 449 zł! Jeśli śledzisz styl księżnej Cambrige, to nie zdziwi Cię, że postawiła ona na bardzo klasyczne połączenie. To właśnie płaszcz gra w tej stylizacji główną rolę, a szary golf i czarne rurki są dla niego jedynie oprawą. Jeśli chciałabyś odwzorować ten zestaw, to dobierz do niego również zamszowe czarne botki oraz niewielką torebkę listonoszkę, która pomieści najpotrzebniejsze w ciągu dnia rzeczy. Poniżej znajdziesz ubrania, które pozwolą Ci 1:1 odwzorować stylizację Kate Middleton.

Płaszcze i marynarki w stylu Kate Middleton:

Z czym łączyć?

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.