Kategorie

księżniczka Charlotte

Księżniczka Charlotte poszła do przedszkola w TYM stroju. Robi wrażenie?

Stało się! Najsłodsza dziewczynka w Wielkiej Brytanii, czyli mała księżniczka Charlotte poszła do przedszkola! Zobaczcie jej uroczy outfit z dnia rozpoczęcia edukacji!

Uśmiechnięta księżniczka Charlotte w drodze do przedszkola

Styczeń to tradycyjnie czas rozpoczęcia edukacji potomków rodziny królewskiej. Dlatego nie dziwi, że właśnie teraz 2-letnia córka księcia Williama i księżnej Kate wyruszyła w swoją przedszkolną przygodę. Od wczoraj mała Charlotte uczęszcza do prestiżowej  Willcoks Nursery School w Londynie, której czesne wynosi, bagatela, prawie 15 tysięcy złotych za semestr. Nie to jest jednak najważniejsze, a reakcja samej zainteresowanej na pierwszy dzień w nowym miejscu, w którym będzie się spotykać z rówieśnikami, bawić i uczyć. Cóż, patrząc na fotografie księżniczki, które w drodze do przedszkola wykonała jej mama, można stwierdzić, że chyba wszystko przebiegło dobrze. Księżniczka Charlotte wyruszyła do Willcoks w uroczym dziecięcym outficie, na który składał się bordowy dwurzędowy płaszczyk i buciki w takim samych kolorze, szare rajstopy i różowy szalik. Szkolne przybory 2-latka spakowała do różowego plecaczka z motywem koników, a włosy, jak na małą modnisię przystało, przewiązała bordową kokardką. Wyszło uroczo, prawda? Gdybyście były ciekawe, wełniany płaszczyk pochodzi z kolekcji ulubionej przez księżną Kate dziecięcej marki Amaia Kids i kosztuje 120 funty (uwaga, jest jeszcze dostępny w oficjalnym sklepie!).

Jak wyglądał pierwszy dzień księcia Jerzego w przedszkolu?

A skoro już jesteśmy przy brytyjskiej rodzinie królewskiej, warto przypomnieć pierwszy dzień w przedszkolu księcia Jerzego. Prawie dokładnie 2 lata temu, w styczniu, następca tronu zaczął uczęszczać do placówki w Norfolk i tak ja dzisiaj Charlotte, również tryskał entuzjazmem i ciekawością świata. Tamtego dnia chłopczyk miał na sobie pikowaną granatową kurteczką i tradycyjne krótkie spodenki, a na ramiona zarzucił błękitny plecak.

Dzieci brytyjskiej pary książęcej od początku zwracają na siebie uwagę i uchodzą za najlepiej ubranych małych Brytyjczyków. W czym tkwi sekret dobrego wyglądu? Oczywiście, w klasycznych i ponadczasowych fasonach, w jakich jako dzieci pokazywali się ich rodzice, dobrej jakości tkanin oraz starannie dobieranych kolorach. Jeśli i Ty chcesz wystylizować swoją pociechę podobnie, zerknij na nasze poniższe propozycje.

Fot.: Instagram @kensingtonroyal, Eastnews

Napisz do autora: justyna.majerska@allani.pl

Wielbicielka mody, nie tylko współczesnej, ale i dawnej. Wolny czas najchętniej spędza przy maszynie do szycia, dzięki której urzeczywistnia swoje kostiumowe projekty. Lubi rowerowe wycieczki, literaturę historyczną i gorącą czekoladę.

3 komentarze