Kategorie

która panna młoda z seksu w wielkim mieście jest do ciebie podobna

Którą Panną Młodą z „Seksu w wielkim mieście” jesteś ?

„Seks w wielkim mieście” to serial kultowy! Od emisji pierwszego odcinka minęło prawie 20 lat, a jego wielbicielek wciąż przybywa! Nic dziwnego, życiowe przygody przyjaciółek są ponadczasowe! Sprawdź, do czyjego ślubu jest Ci bliżej Charlotte, Carrie a może Mirandy?

TYP A. Niepoprawna romantyczka

Uwielbiasz klasykę, cenisz sobie tradycję i jesteś niepoprawną romantyczką? Twój wyśniony ślub, który planowałaś już jako mała dziewczynka zbliża się wielkimi krokami? Podobnie było z jedną z bohaterek, Charlotte, która po wielu nieudanych związkach poznała lekarza o arystokratycznym pochodzeniu. Trey spełniał wszystkie warunki, jakie obmyśliła sobie Charlotte. W tym wielkim dniu miała na sobie białą, ślubną suknię ze zdobionym gorsetem od Very Wang z tradycyjnym welonem i minimalistyczną biżuterią. Czar prysł, gdy małżonków dopadły pewne… sypialniane problemy. Drugi mąż Charlotte z kolei był kompletnym przeciwieństwem pierwszego małżonka i z początku, nie był tym wyśnionym. Po jakimś czasie, jednak ujął serce naszej bohaterki, która podczas drugich zaślubin wystąpiła w równie pięknej i uroczej kreacji typu off-shoulder, z niezbyt długim trenem.

panna młoda z "seksu w wielkim mieście"

Typ B. Pragmatyczka

Nie jesteś romantyczką, wręcz przeciwnie w życiu jesteś praktyczna i nie przepadasz za tradycjami i szumnymi, ślubnymi przygotowaniami? Podczas gdy Carrie szukała wielkiej miłości, Charlotte – mężczyzny z dobrego domu i pozycją. Miranda wcale nie planowała wielkiej, romantycznej ceremonii ślubnej i historii miłosnej niczym z bajki. Cyniczna prawniczka i jej narzeczony, z którym już miała dziecko, wzięli ślub jesienną porą. Miranda założyła dość nietypową ślubną kreację w bordowym kolorze, która doskonale pasowała do jej rudych włosów, nas urzekł również oryginalny bukiet z różnokolorowych, jesiennych liści. Ceremonia była skromna, a przyjęcie odbyło się w kameralnym gronie najbliższych.

#SATC #weddingsontv #MirandaandSteve ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika A Certain Day (@acertainday) 20 Lis, 2014 o 12:03 PST

TYP C. Ekstrawagancka fashionistka

Jesteś prawdziwą modnisią i stale monitorujesz najświeższe trendy sezonu? Pragniesz prawdziwej miłości i jednocześnie chcesz pozostać niezależna? Wszyscy twoi znajomi ze zniecierpliwieniem czekają na datę twojego długo, odwlekanego ślubu? Historia miłosna głównej bohaterki serialu, ciągnie się przez wszystkie sezony. Związek Carrie i Biga to prawdziwa sinusoida pełna rozstań i powrotów. Gdy tych dwojga w końcu postanawia wziąć ślub, Carrie wpada w prawdziwy szał przygotowań i szykuje ślub z niesamowitą pompą! Od słynnej projektantki Vivienne Westwood dostaje strojną suknię w kształcie ogromnej bezy, a głowę przyozdabia osobliwym welonem, tym samym tworząc bardzo ekstrawagancki ślubny look. Ich historia miłosna nie kończy się na wystawnym ślubie. Obydwoje w końcu decydują się na kameralną ceremonię w urzędzie, gdzie Carrie występuje w prostej, kremowej garsonce i szpilkach oczywiście od…Manolo Blahnik.

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.