Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Którym świątecznym Aniołkiem Victoria’s Secret jesteś??
aniołki Vicotria's Secret Quiz

Którym świątecznym Aniołkiem Victoria’s Secret jesteś??

Aniołki jak co roku celebrują Święta w wyjątkowy sposób, tworząc klimatyczny zimowy teledysk! Jest słodko, seksownie i uwodzicielsko! Zobacz, jak w tej roli spisały się ambasadorki VS! Na końcu artykułu czeka na Ciebie niespodzianka! Koniecznie musisz ją zobaczyć 🙂

Santa Baby!

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=b5A36JAUdb0″]

W tym roku piękne modelki nucą klimatyczną piosenkę Santa Baby!”która rozbudza jeszcze bardziej świąteczną atmosferę. Jak na Aniołki przystało, prezentują się przepięknie! Ich urodę dopełniają śnieżnobiałe komplety wystawnej bielizny, ozdobione piórami, błyszczącymi aplikacjami, mięciutkim futerkiem i srebrzystą nicią. Teledysk w przyjemny sposób wprowadza nas w świąteczną aurę, pełną sielanki i przyjemnych chwil. A kto wciela się w rolę śnieżynek Victoria’s Secret? Jak zwykle na ekranie możemy zobaczyć czołowe ambasadorki marki, czyli Adrianę Limę, Alessandrę Abrosio, Elsę Hosk, Lily Aldridge, Jasminę Tookes oraz Josephinę Skriver. Poczułaś już magię zbliżających się Świąt??

 

QUIZ! Zobacz, którym Aniołkiem z teledysku jesteś!

[quiz-cat id=”20878″]

Koniecznie pochwal się w komentarzu swoim wynikiem! 🙂

 

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.