Kategorie

anna lewandowska reklamuje kurtkę z sieciówki

„Lewa” pokazała się w kurtce, którą zapragniesz i TY!

Żona Roberta Lewandowskiego jest prawdziwą trendsetterką. Jak tylko założy coś na siebie, rozchodzi się z prędkością światła. Po raz kolejny wybrała ciuch z sieciówki, a fanki nie kryły zadowolenia. Co było w nim takiego niezwykłego? Sprawdźcie!

Anna Lewandowska może robić zakupy w najbardziej luksusowych domach mody: w jej szafie znajdziemy niejedną perełkę, której cena zwala z nóg. Po raz kolejny jednak zdecydowała się pokazać w kurtce z oferty znanej sieciówki. Trenerka udowadnia, że nawet w okresie zimowym możemy wyglądać modnie. Jak? Zobaczcie sami!

Anna Lewandowska w czerwonej kurtce

Sportsmenka dobrze wie, co w trawie piszczy! Na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem w soczysto-czerwonej kurtce z H&M. Anna chciała wpisać się w najnowsze trendy za niewielką cenę, co naprawdę jej się udało. Stworzyła prostą, wygodną i sportową stylizację z modowym sznytem. Zestaw dość prosty, który możne skomponować każda z nas, bo składający się z czarnych rurek, sportowych butów, ciepłego swetra i… pikowanej kurtki podkręcającej look, tworząc z niego świetną inspirację!

#1 Odliczamy dni do obozu. Dzisiaj dzień pełen spotkań ?? wpadam na spotkanie i lecę na kolejne! 100 % działania! Obóz by Ann już JUTRO ?będzie Torpeda, a jak już mówiłam … MAMY mają moc … więc możecie się tylko domyślać …???co to będzie! ✔️Healthy Team zwarty i gotowy! ✔️Sprzęt – TRX, sztangi, Kettlebells, piłki, gumy, skakanki, pachołki, sztangi, talerze – gotowe! ✔️Menu by Ann – gotowe! ✔️Wykłady – gotowe! Jak zawsze będzie dawka motywacji i merytoryki ✔️Welcome Packi – gotowe! Uśmiechy! Zabierzcie je ze sobą i … do dzieła! Motto obozu ?? Wiara, siła i wzajemna motywacja. #power #hpba #healthyplanbyann #annalewandowska #motivationbyAnn # 1 We’re counting down the days till the camp. Today is a day full of meetings ?? I’m attending a meeting and I’m going to another one! 100% action! And the camp by Ann is starting tomorrow. ✔️Healthy Team all packed and ready! Equipment – TRX, barbells, Kettlebells, balls, rubbers, skipping rope, barbells, plates – ready! ✔️Menu by Ann – ready! ✔lectures – ready! As always, there will be a dose of motivation and knowledge ✔️Welcome packs – ready! Smiles! Take it with you and … Off we go to work! Camp motto ?? faith works miracles

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Lakierowany model, który miała na sobie Anna, kosztował niewiele ponad 200 zł! To właśnie TA kurtka okazała się strzałem w dziesiątkę! Fankom spodobał się fakt, że znana gwiazda upodobniła się do nich i udowodniła, że nie trzeba mieć na sobie najdroższych ubrań, by stylizację doceniono. Lewandowska postawiła na luz i bardzo nam się to spodobało! Choć tego modelu już raczej na próżno szukać, postanowiliśmy znaleźć podobne. Zobaczcie poniżej.

Fot.:Instagram

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.

5 komentarzy

  • natalia

    Luty 5, 2018 at 4:20 pm

    niech się nie zesra z tym 100% mocy i działania, przejadły mi się te fitnessowe teksty mimo że trenuję regularnie od 11 lat ale już mnie szlag trafia bo te co tak wielce gadają -gadki typu chodakowska i Lewandowska to za bardzo prócz gadania nic nie robią albo robią więcej szumu . Jaki jest koń każdy widzi…