Kategorie

logo na paznokciach

Logo na paznokciach – nowy, gorący hit!

Kiedyś szczytem marzeń była torebka z wielkim logo znanego domu mody, dziś wystarczy mieć taki detal na paznokciach. Markowy manicure podbija sieć! Dowiedz się o nim więcej!

Tej wiosny w czołówce trendów znajdziemy m.in. t-shirty w klimacie lat 90. z wielkim logo. Jednak dla fashionistek to za mało! One uwielbiają nosić znaki firmowe od stóp do głów. Nie każdego jednak na to stać… Manicurzyści znaleźli na to sposób! Pojedyncze literki, pełne nazwy marek, czy logo – to nowe, modne emblematy, które zdobią paznokcie. Hasztag #logonails opanował sieć, głównie Instagram!

Gorący hit ze światowych wybiegów

Mimo że sezon wiosna-lato dopiero się rozpoczął, fashionistki już sięgają po nowe trendy z zimowych kolekcji. „Logowy” manicure to właśnie jeden z nich! To pomysł słynnych manicurzystów – Mei Kawajiri z domu mody Balenciaga oraz Jin Soon Choi (Marc Jacobs). To właśnie oni ozdobili paznokcie modelek literkami! Na Instagramie widać, że dużo osób poszło w ich ślady. Ty też możesz! Logo nails ma kilka odsłon – zawiera pełną nazwę domu mody lub marki, albo tylko inicjały, pojawiają się nawet znaki firmowe.

Kto lansuje ten trend?

https://www.instagram.com/p/BTm5HbElf-q/?taken-by=mpnails&hl=pl
W mgnieniu oka coraz więcej osób zaczęło sięgać po #logonails. To nie tylko kobiety, które uwielbiają nowości z działu beauty, ale również twarze wielkich domów mody. Jedną z nich jest Petra Collins, ambasadorka nowego zapachu Gucci Blossom. Na premierze perfum nie tylko była ubrana od stóp do głów w rzeczy włoskiej marki, ale również miała na paznokciach napis Gucci. To nie jedyny przykład logomanii! Z dnia na dzień widać, że ten trend budzi coraz większe zainteresowanie. Markowy manicure jest tani, a jakże efektowny!

#Logonails – jak wykonać?

https://www.instagram.com/p/BTphULMAWRu/?taken-by=nailsbymei

Z pewnością nowy manicure będzie hitem tej jesieni. Bez obaw możesz zacząć go nosić już teraz! Jak stworzyć logo nails? Można samodzielnie cienkim pędzelkiem narysować litery lub znaki firmowe na płytce, ale to wymaga dużej wprawy i zdolności manualnych. Na szczęście pojawia się coraz więcej szablonów i naklejek, dzięki którym łatwo i szybko ozdobimy paznokcie. Uwaga – nie trzeba umieszczać dekoracji na każdym paznokciu i można łączyć ten trend z innymi!

https://www.instagram.com/p/8jA6Q1yEmv/?tagged=logonails
[poll id=”88″]
Fot.: Imaxtree, Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.