Kategorie

  • Allani
  • /
  • News
  • /
  • Maciej Zień wraca z nową kolekcją!
Zień powraca po skandalu

Maciej Zień wraca z nową kolekcją!

Widmo bankructwa, kłótnia z inwestorami, wyjazd z kraju i odejście z show biznesu. To nie jest filmowy scenariusz tylko prawdziwe życie projektanta – Macieja Zienia. Kreator wrócił wczoraj do świata polskiej mody i zaprezentował swoją nową kolekcję. Co przygotował? Zobaczcie sami!

Maciej Zień to jeden z najsłynniejszych polskich projektantów. Po aferze z przedstawicielami spółki Zień Sp.z.o.o. kreator mody zniknął. Unikał mediów i opuścił świat fashion na dość długo. Wielkie come back Zienia w końcu nadeszło! Wczoraj wieczorem projektant zaprezentował swoją nową kolekcję „Sweet Dreams”. Musicie koniecznie zobaczyć relację z pokazu!

Sweet Dreams

Ziścił się słodki sen fanów talentu Macieja Zienia, projektant powrócił do pracy. Wczoraj odbył się długo wyczekiwany pokaz nowej kolekcji polskiego designera. W warszawskim klubie Niebo na Nowym Świecie, Zień zaprezentował swoją świeżą propozycję „Sweet Dreams”. Nowe logo i nazwa – Maciej Zień to kolejny rozdział w karierze projektanta.

Kolekcja

Nowa kolekcja „Sweet Dreams” zachwyciła wszystkich! W projektach widać charakterystyczny styl Macieja Zienia i powiew świeżości. Nie zabrakło niesamowitych sukien wieczorowych i koktajlowych, a także bardziej codziennych propozycji, m.in. szortów oraz koszul. Kolekcja jest bardzo w stylu glamour, dużo w niej błyszczących aplikacji, przezroczystości oraz zabawy formą. Na ubraniach pojawiły się również znane z poprzednich kolekcji motywy zwierzęce: skarabeusz, smok i ważka. Scenografia też zachwycała – białe chmury i złoty deszcz na wybiegu. Było dosłownie jak w niebie!

Plejada gwiazd

Na widowni roiło się od gwiazd. Fani Macieja Zienia nie zawiedli! Nie zabrakło muzy projektantka, czyli Anety Kręglickiej i jego przyjaciół. W pierwszy rzędzie mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak: Joanna Horodyńska, Łukasz Jemioł, Joanna Krupa, Anna Puślecka, Dorota Williams, Kate Rozz. Na pokaz przyszły również osoby, które nie pokazują się zbyt często na publicznych imprezach, np. Kasia Kowalska i Katarzyna Niezgoda. Dawno nie widzieliśmy takiej plejady gwiazd na pokazie mody!

Fot.: Eastnews, Instagram

Napisz do autora: karolina.stola@allani.pl

Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.