Kategorie

Mads Mikkelsen dla Marc O'Polo

Hannibal w kampanii Marc O’Polo

Nowa kampania Marc O’Polo to prawdziwy kunszt studyjnej fotografii. Klasyczne zdjęcia utrzymane w mrocznym klimacie, wzbogacone charyzmatycznymi modelami. Mads Mikkelsen i Lara Stone czynią kampanie wyjątkową i rozpoznawalną. Zobacz jak ten wyjątkowy duet reklamuje tę markę. 

Pamiętacie wiosenno-letnią kampanie Marc O’Polo? Piękna letnia sceneria, łono natury, uśmiechnięci, zrelaksowani ludzie, wszystko lekkie i bardzo sielskie. Warto, przypomnieć sobie ten optymistyczny, dynamiczny obraz, ponieważ w jesienno-zimowej kolekcji marki autor postawił na całkowite przeciwieństwo. Jedyne co łączy te dwie sesje to wyraziste duety głównych bohaterów. Wcześniej marka postawiła na Dree Hemingway i Josha Hartnetta, a w tej odsłonie zobaczymy równie imponującą parę, czyli Madsa Mikkelsena i Larę Stone.

 

Mads Mikkelsen i Lara Stone dla Marc O’Polo

Madsa Mikkelsena większość z nas kojarzy z mrocznymi postaciami z kultowych filmów i seriali. Jego najbardziej znana rola to Hannibal, która przyniosła mu niesamowitą sławę i rozpoznawalność. Jego charakterystyczna uroda idealnie wpisuje się w budzące grozę sceny,  dlatego nie dziwi nas, że do jesienno – zimowej kampanii Marc O’Polo, został zaangażowany właśnie ten aktor.

Autor zdjęć Peter Lindberghiem, jest niekwestionowaną legendą fotografii, która lubuje się w nieprzerysowanych zdjęciach studyjnych, w których skupia się przede wszystkich na sylwetce fotografowanych modeli. W tej sesji zadbano, żeby żaden zbędny element nie rozpraszał uwagi widza, który skupia się w zupełności na produkcie oraz emocjach kreowanych przed modeli. Dlatego wszystkie fotografie uwzględnione w kampanii wykonane są na szarym, ponurym tle idealnie wpisującym się w klimat nadchodzących pór roku, a jedyną scenografią w sesji jest dębowy stół. Trzeba przyznać, że ten klasyczny minimalizm pięknie podkreślił wykreowany charakter sesji.

 

W kampanii marki odzieżowej ważny jest przede wszystkim produkt, o który twórcy zadbali w każdym szczególe. Przede wszystkim każda rzecz z nowej kolekcji stworzona jest z wyłącznie organicznych tkanin o wysokiej jakości. Projektanci Marc O’Polo postawili na proste, klasyczne fasony przełamane odrobiną nonszalancji. Marka ceni sobie produkty, które nawiązują do klasycznych ideałów, pośród których każdy może wybrać rzeczy trafiające w jego gusta. Dlatego jest to marka dla indywidualistów, którzy nie podążają ślepo za trendami.

 

Szukasz męskich inspiracji? Koniecznie zobacz tutaj>>>

Fot.: EastNews, Instagram

Napisz do autora: anna.brotoj@allani.pl

Redaktorka z zamiłowania, psycholog z wykształcenia. Fanka niezależności - dlatego dodatkowo rozwijam również swoją działalność. Marzę, aby doba była elastyczna, a noc dłuższa. Mimo wielu obowiązków, zawsze znajdę czas na poszukiwanie najświeższych trendów! Co mnie relaksuje? Wieczory przy PlayStation lub dobrym filmie.