Kategorie

Nowy look Magdaleny Mielcarz – rozpoznacie gwiazdę?

Jej znakiem rozpoznawczym są długie blond włosy i niebieskie oczy. Tym razem jednak zaszalała i postanowiła przejść dość sporą metamorfozę. Gwiazda wygląda zupełnie inaczej! Czy zmiana jest korzystna? Zobaczcie!

Swoją urodą po raz pierwszy zachwyciła nas w roli Ligii Kalliny w filmie „Quo Vadis”. W filmie wszystkich powaliła na kolana nie grą aktorską, a urodą, która okazała się być przepustką do wielkiego świata. Później wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by zrealizować swoje marzenia o studiach aktorskich. W 2007 roku wyszła za mąż za amerykańskiego biznesmena Adriana Ashkenazy’ego z którym ma dwójkę dzieci. Choć na co dzień mieszka w Los Angeles, co jakiś czas pojawia się w polskich mediach np. występując jako prezenterka telewizyjna i gospodyni programu” The Voice of Poland” emitowanego w TVP. Rozwija się również nie tylko jako aktorka, ale również piosenkarka czarując wszystkich świeżym wyglądem.

Magdalena Mielcarz w bardzo krótkich włosach

My, kobiety lubimy eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Czy to gubimy zbędne kilogramy, zmieniamy styl, a nawet decydujemy się na zmianę fryzury czy też koloru włosów. Magdalena Mielcarz tym razem zaszalała i postawiła na ogromną zmianę. Parę miesięcy temu pochwaliła się na Instagramie i zdecydowała się na radykalne ścięcie włosów. Po długim warkoczu nie ma ani śladu! Modelka i aktorka zdecydowała się na odświeżenie looku i postawiła zostać rockową chłopczycą – wyglądała kilka lat młodziej! Przemiana na plus?

To nie koniec zmian!

To nie koniec rewolucji! Magda nie zaprzestaje zmian i niedawno poszła o krok dalej. Gdy tylko jej bardzo krótkie włosy podrosły, zdecydowała się na kolejną metamorfozę  fryzurową! Podczas czwartkowej imprezy Nagrody Fashion Magazine zadebiutowała w nowym looku i wygląda niezwykle intrygująco!

Tym razem postawiła na geometryczne cięcie, włosy przefarbowała na platynowy blond i rozjaśniła brwi. To diametralna zmiana! W nowym image prezentuje się nowocześnie i bardzo dojrzale. Niestety, przemiana gwiazdy spotkała się z ogromną krytyką w mediach i negatywnymymi komentarzami fanów na instagramie. My jesteśmy zdania ze ładnemu we wszystkim ładnie, choć do jej nowego looku musimy się jeszcze przyzwyczaić.

Fot.: Instagram, Eastnews

Napisz do autora: joanna.chabrzyk@allani.pl

Studia rozbudziły we mnie pasję do przegrzebywania otchłani Internetu i odnajdywania wartościowych informacji. Jestem zadeklarowaną minimalistką, która nie ulega krótkotrwałym trendom. Praca w Allani pozwala mi realizować się w dziale contentowym oraz rozwijać w dziedzinie mody. W wolnych chwilach zaczytuje się w blogach z pogranicza mody i nowych technologii. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i wydarzeniami z branży fashion. W wolnych chwilach sięgam po literaturę drogi.